Słownik NNTP (Net News Transport Protocol) definicja. Czym jest pozwalający na transmisję.

Czy przydatne?

Definicja NNTP (Net News Transport Protocol)

Co to znaczy NNTP (NET NEWS TRANSPORT PROTOCOL): NNTP (Net News Transport Protocol) - to protokół, pozwalający na transmisję informacje Usnet News przez sieć TCP/IP

Definicja NIS (Network Information Service):
Co to jest Information Service) - sieciowy serwis informacyjny. To jest serwis, który dostarcza wszystkim komputerom w sieci informacji niezbędnych do ich funkcjonowania w owej sieci, takich jak obsługa NFS dla nntp (net news transport protocol) co to jest.
Definicja NAS (Network Attached Storage):
Co to jest Attached Storage) - oparty na protokołach zdalnego udostępniania plików (NFS, SMB/CIFS) specjalizowana jednostka spełniająca rolę serwera plików. Przeważnie mechanizm NAS nie posiada możliwości nntp (net news transport protocol) definicja.
Definicja NCQ (Native Command Queuing):
Co to jest Queuing) - optymalizacja metody pracy twardego dysku przez zmianę kolejności wykonywania zadań odczytu i zapisu w taki sposób aby były one realizowane przy jak najmniejszej ilości skoków systemu nntp (net news transport protocol) co znaczy.
Definicja NFS (Network File System):
Co to jest NFS (Network File Mechanizm) - sieciowy mechanizm plików umożliwiający używanie dysków, które znajdują się w systemie zdalnym w taki sposób, jakby były one dyskami lokalnymi nntp (net news transport protocol) słownik.
Definicja NMEA (National Marine Electronics Association):
Co to jest NMEA (National Marine Electronics Association) - standard formatu danych nawigacyjnych przesyłanych z odbiornika GPS do mechanizmu nawigacyjnego nntp (net news transport protocol) znaczenie.

Czym jest NNTP (Net News Transport znaczenie w Słownik informatyka N .