Słownik NNTP (Net News Transport Protocol) definicja. Czym jest pozwalający na transmisję.

Czy przydatne?

Definicja NNTP (Net News Transport Protocol)

Co to znaczy NNTP (NET NEWS TRANSPORT PROTOCOL): NNTP (Net News Transport Protocol) - to protokół, pozwalający na transmisję informacje Usnet News przez sieć TCP/IP

Definicja NIS (Network Information Service):
Co to jest Information Service) - sieciowy serwis informacyjny. To jest serwis, który dostarcza wszystkim komputerom w sieci informacji niezbędnych do ich funkcjonowania w owej sieci, takich jak obsługa NFS dla nntp (net news transport protocol) co znaczy.
Definicja NTFS (New Technology File System):
Co to jest Technology File Mechanizm) - przygotowany poprzez firmę Microsoft mechanizm alokacji plików dla mechanizmów z rodz. Windows NT i następnych XP, Server 2003, Vista. Mechanizm ten swe korzenie czerpie nntp (net news transport protocol) krzyżówka.
Definicja NAS (Network Attached Storage):
Co to jest Attached Storage) - oparty na protokołach zdalnego udostępniania plików (NFS, SMB/CIFS) specjalizowana jednostka spełniająca rolę serwera plików. Przeważnie mechanizm NAS nie posiada możliwości nntp (net news transport protocol) co to jest.
Definicja NAT (Network Address Translation):
Co to jest Address Translation) - funkcja translacji adresów sieciowych pozwalająca na wielu użytkownikom jednoczesny dostęp do zasobów zewnętrznych, na przykład Internetu, z jednego adresu IP albo konta nntp (net news transport protocol) słownik.
Definicja NCQ (Native Command Queuing):
Co to jest Queuing) - optymalizacja metody pracy twardego dysku przez zmianę kolejności wykonywania zadań odczytu i zapisu w taki sposób aby były one realizowane przy jak najmniejszej ilości skoków systemu nntp (net news transport protocol) czym jest.

Czym jest NNTP (Net News Transport znaczenie w Słownik informatyka N .