Słownik NMEA (National Marine Electronics Association) definicja. Czym jest formatu danych.

Czy przydatne?

Definicja NMEA (National Marine Electronics Association)

Co to znaczy NMEA (NATIONAL MARINE ELECTRONICS ASSOCIATION): NMEA (National Marine Electronics Association) - standard formatu danych nawigacyjnych przesyłanych z odbiornika GPS do mechanizmu nawigacyjnego

Definicja NFS (Network File System):
Co to jest NFS (Network File Mechanizm) - sieciowy mechanizm plików umożliwiający używanie dysków, które znajdują się w systemie zdalnym w taki sposób, jakby były one dyskami lokalnymi nmea (national marine electronics association) co znaczy.
Definicja NNTP (Net News Transport Protocol):
Co to jest NNTP (Net News Transport Protocol) - to protokół, pozwalający na transmisję informacje Usnet News przez sieć TCP/IP nmea (national marine electronics association) krzyżówka.
Definicja NAVSTAR:
Co to jest NAVSTAR - nazwa satelitów mechanizmu GPS (Navigation Satellite Timing and Ranging nmea (national marine electronics association) co to jest.
Definicja NIS (Network Information Service):
Co to jest Information Service) - sieciowy serwis informacyjny. To jest serwis, który dostarcza wszystkim komputerom w sieci informacji niezbędnych do ich funkcjonowania w owej sieci, takich jak obsługa NFS dla nmea (national marine electronics association) słownik.
Definicja NAS (Network Attached Storage):
Co to jest Attached Storage) - oparty na protokołach zdalnego udostępniania plików (NFS, SMB/CIFS) specjalizowana jednostka spełniająca rolę serwera plików. Przeważnie mechanizm NAS nie posiada możliwości nmea (national marine electronics association) czym jest.

Czym jest NMEA (National Marine znaczenie w Słownik informatyka N .