Słownik NIS (Network Information Service) definicja. Czym jest informacyjny. To jest serwis, który.

Czy przydatne?

Definicja NIS (Network Information Service)

Co to znaczy NIS (NETWORK INFORMATION SERVICE): NIS (Network Information Service) - sieciowy serwis informacyjny. To jest serwis, który dostarcza wszystkim komputerom w sieci informacji niezbędnych do ich funkcjonowania w owej sieci, takich jak obsługa NFS dla serwerów i klientów, weryfikacja haseł itp

Definicja NNTP (Net News Transport Protocol):
Co to jest NNTP (Net News Transport Protocol) - to protokół, pozwalający na transmisję informacje Usnet News przez sieć TCP/IP nis (network information service) co to jest.
Definicja NAT (Network Address Translation):
Co to jest Address Translation) - funkcja translacji adresów sieciowych pozwalająca na wielu użytkownikom jednoczesny dostęp do zasobów zewnętrznych, na przykład Internetu, z jednego adresu IP albo konta nis (network information service) definicja.
Definicja NAS (Network Attached Storage):
Co to jest Attached Storage) - oparty na protokołach zdalnego udostępniania plików (NFS, SMB/CIFS) specjalizowana jednostka spełniająca rolę serwera plików. Przeważnie mechanizm NAS nie posiada możliwości nis (network information service) co znaczy.
Definicja NFS (Network File System):
Co to jest NFS (Network File Mechanizm) - sieciowy mechanizm plików umożliwiający używanie dysków, które znajdują się w systemie zdalnym w taki sposób, jakby były one dyskami lokalnymi nis (network information service) słownik.
Definicja NTFS (New Technology File System):
Co to jest Technology File Mechanizm) - przygotowany poprzez firmę Microsoft mechanizm alokacji plików dla mechanizmów z rodz. Windows NT i następnych XP, Server 2003, Vista. Mechanizm ten swe korzenie czerpie nis (network information service) znaczenie.

Czym jest NIS (Network Information znaczenie w Słownik informatyka N .