Słownik NFS (Network File System) definicja. Czym jest umożliwiający używanie dysków, które.

Czy przydatne?

Definicja NFS (Network File System)

Co to znaczy NFS (NETWORK FILE SYSTEM): NFS (Network File Mechanizm) - sieciowy mechanizm plików umożliwiający używanie dysków, które znajdują się w systemie zdalnym w taki sposób, jakby były one dyskami lokalnymi

Definicja NNTP (Net News Transport Protocol):
Co to jest NNTP (Net News Transport Protocol) - to protokół, pozwalający na transmisję informacje Usnet News przez sieć TCP/IP nfs (network file system) co znaczy.
Definicja NMEA (National Marine Electronics Association):
Co to jest NMEA (National Marine Electronics Association) - standard formatu danych nawigacyjnych przesyłanych z odbiornika GPS do mechanizmu nawigacyjnego nfs (network file system) krzyżówka.
Definicja NAS (Network Attached Storage):
Co to jest Attached Storage) - oparty na protokołach zdalnego udostępniania plików (NFS, SMB/CIFS) specjalizowana jednostka spełniająca rolę serwera plików. Przeważnie mechanizm NAS nie posiada możliwości nfs (network file system) co to jest.
Definicja NCQ (Native Command Queuing):
Co to jest Queuing) - optymalizacja metody pracy twardego dysku przez zmianę kolejności wykonywania zadań odczytu i zapisu w taki sposób aby były one realizowane przy jak najmniejszej ilości skoków systemu nfs (network file system) słownik.
Definicja NAT (Network Address Translation):
Co to jest Address Translation) - funkcja translacji adresów sieciowych pozwalająca na wielu użytkownikom jednoczesny dostęp do zasobów zewnętrznych, na przykład Internetu, z jednego adresu IP albo konta nfs (network file system) czym jest.

Czym jest NFS (Network File System znaczenie w Słownik informatyka N .