Słownik MTBF (Mean Time Beetwen Failure) definicja. Czym jest pracy urządzenia, regularnie.

Czy przydatne?

Definicja MTBF (Mean Time Beetwen Failure)

Co to znaczy MTBF (MEAN TIME BEETWEN FAILURE): MTBF (Mean Time Beetwen Failure) - średni czas bezawaryjnej pracy urządzenia, regularnie użytkowany do określania żywotności twardych dysków. Im wyższy tym statystycznie urządzenie może pracować prawidłowo dłużej. Wyrażany jest tysiącach albo milionach godz.. Przy jego pomocy można określić jakie jest prawdopodobieństwo uszkodzenia urządzenia poprzez rok użytkowania

Definicja MPEG-4:
Co to jest standardów kodowania obrazu i dźwięku będąca pochodną MPEG-1 i MPEG-2. Spora kompresję powiodło się połączyć z dobrej jakości obrazem wideo. MPEG-4 jest zarówno fundamentem dla niewielkich plików mtbf (mean time beetwen failure) co znaczy.
Definicja Memory Stick Micro (m2):
Co to jest M2) - najmniejsza z rodz. kart Memory Stick i ze względu swych wymiarów znajduję wykorzystanie w telefonach komórkowych. Dostępne są szczególne adaptery pozwalające na karcie M2 pracować jako karta mtbf (mean time beetwen failure) krzyżówka.
Definicja MPEG-2:
Co to jest najwyższym stopniu rozpowszechniony w tej chwili cyfrowy format wideo, będący bazą dla DVD i różnych cyfrowych standardów telewizyjnych (prócz HDTV). Dzięki MPEG-2 można tworzyć pliki wideo o różnej mtbf (mean time beetwen failure) co to jest.
Definicja MIME (Multipurpose Internet Mail Extension):
Co to jest Internet Mail Extension) - zestaw protokołów i metod dołączania danych binarnych (programów wykonywalnych, obrazów, pików dźwiękowych i tym podobne) i dodatkowych tekstów do informacje przesyłanych mtbf (mean time beetwen failure) słownik.
Definicja MDA (Mobile Digital Assistent):
Co to jest MDA (Mobile Digital Assistent) - mobilny asystent cyfrowy, rozbudowana wersja PDA, zaopatrzona w telefon komórkowy i moduł odbiornika GPS mtbf (mean time beetwen failure) czym jest.

Czym jest MTBF (Mean Time Beetwen znaczenie w Słownik informatyka M .