Słownik MPEG-2 definicja. Czym jest cyfrowy format wideo, będący bazą dla DVD i różnych cyfrowych.

Czy przydatne?

Definicja 2 Mpeg

Co to znaczy MPEG-2: MPEG-2 - w najwyższym stopniu rozpowszechniony w tej chwili cyfrowy format wideo, będący bazą dla DVD i różnych cyfrowych standardów telewizyjnych (prócz HDTV). Dzięki MPEG-2 można tworzyć pliki wideo o różnej rozdzielczości, lecz są one dość spore

Definicja MMCX:
Co to jest MMCX - uniwersalne złącze anteny zewnętrznej dla urządzeń GPS. Przydatne w starszych odbiornikach, obecnie coraz rzadziej używane mpeg-2 co to jest.
Definicja MDA (Mobile Digital Assistent):
Co to jest MDA (Mobile Digital Assistent) - mobilny asystent cyfrowy, rozbudowana wersja PDA, zaopatrzona w telefon komórkowy i moduł odbiornika GPS mpeg-2 definicja.
Definicja Mainframe:
Co to jest kluczowy, frame – struktura) komputery stworzone raczej z myślą by obsługiwać wysokie obciązenie operacji wejścia/wyjścia (I/O). Kluczowym celem budowy tego typu mechanizmów jest świadczenie usług mpeg-2 co znaczy.
Definicja MTBF (Mean Time Beetwen Failure):
Co to jest Beetwen Failure) - średni czas bezawaryjnej pracy urządzenia, regularnie użytkowany do określania żywotności twardych dysków. Im wyższy tym statystycznie urządzenie może pracować prawidłowo dłużej mpeg-2 słownik.
Definicja MIME (Multipurpose Internet Mail Extension):
Co to jest Internet Mail Extension) - zestaw protokołów i metod dołączania danych binarnych (programów wykonywalnych, obrazów, pików dźwiękowych i tym podobne) i dodatkowych tekstów do informacje przesyłanych mpeg-2 znaczenie.

Czym jest MPEG-2 znaczenie w Słownik informatyka M .