Słownik MPEG-2 definicja. Czym jest cyfrowy format wideo, będący bazą dla DVD i różnych cyfrowych.

Czy przydatne?

Definicja 2 Mpeg

Co to znaczy MPEG-2: MPEG-2 - w najwyższym stopniu rozpowszechniony w tej chwili cyfrowy format wideo, będący bazą dla DVD i różnych cyfrowych standardów telewizyjnych (prócz HDTV). Dzięki MPEG-2 można tworzyć pliki wideo o różnej rozdzielczości, lecz są one dość spore

Definicja MPEG-4:
Co to jest standardów kodowania obrazu i dźwięku będąca pochodną MPEG-1 i MPEG-2. Spora kompresję powiodło się połączyć z dobrej jakości obrazem wideo. MPEG-4 jest zarówno fundamentem dla niewielkich plików mpeg-2 co znaczy.
Definicja MDA (Mobile Digital Assistent):
Co to jest MDA (Mobile Digital Assistent) - mobilny asystent cyfrowy, rozbudowana wersja PDA, zaopatrzona w telefon komórkowy i moduł odbiornika GPS mpeg-2 krzyżówka.
Definicja Mapa GPS:
Co to jest Mapa GPS - mapa wektorowa obsługiwana poprzez urządzenie GPS. Mapy są niewymienne, gdyż każdy producent map używa własnego formatu zapisu mpeg-2 co to jest.
Definicja Memory Stick Pro Duo (MS DUO PRO):
Co to jest Duo (MS DUO PRO) - przygotowana i promowana poprzez Sony, znajduję wykorzystanie w aparatach cyfrowych (kompaktach jak i lustrzankach), kamerach cyfrowych, jak i także w konsolach PSP. Wymiary mpeg-2 słownik.
Definicja MMCX:
Co to jest MMCX - uniwersalne złącze anteny zewnętrznej dla urządzeń GPS. Przydatne w starszych odbiornikach, obecnie coraz rzadziej używane mpeg-2 czym jest.

Czym jest MPEG-2 znaczenie w Słownik informatyka M .