Słownik HTML (HyperText Markup Language) definicja. Czym jest znaczników. To jest język opisu stron.

Czy przydatne?

Definicja HTML (HyperText Markup Language)

Co to znaczy HTML (HYPERTEXT MARKUP LANGUAGE): HTML (HyperText Markup Language) - hipertekstowy język znaczników. To jest język opisu stron WWW. Dzięki wykorzystaniu szczególnych znaczników pozwala on na w miarę łatwe tworzenie stron, które w dalszym ciągu mogą być publikowane w sieci World Wide Web. Przeglądarki adekwatnie interpretują owe znaczniki i przekształcają je, tak iż oczom użytkownika ukazuje się sformatowany dokument

Definicja Hub (Koncentrator):
Co to jest Hub (koncentrator) - urządzenie wykorzystywane do rozsyłania danych z jednego źródła (urządzenia sieciowego, komputera), do wszystkich urządzeń wpiętych do tego hub'a html (hypertext markup language) co znaczy.
Definicja H.264:
Co to jest pochodna MPEG-4, która znacząco rożni się od DivX-a. Format najlepiej sprawdza się w kompresji filmów wysokiej rozdzielczości. Przeważnie spotykamy się z nim w razie HD-DVD i dysków Blu-ray html (hypertext markup language) krzyżówka.
Definicja HDMI (High Definition Multimedia Interface):
Co to jest Definition Multimedia Interface) - interfejs zapewniający transmisję nieskompresowanego cyfrowego sygnału wizji i fonii. Dane przekazywane są bez zniekształceń czy utraty jakości. Pozwala łączyć ze html (hypertext markup language) co to jest.
Definicja HDCP (High-Bandwidth Digital Content Protection):
Co to jest bandwidth Digital Content Protection) - mechanizmem pozwalający na przesyłania sygnału audio i film w formie danych cyfrowych między dwoma urządzeniami. Celem technologi HDCP jest uniemożliwienie html (hypertext markup language) słownik.

Czym jest HTML (HyperText Markup znaczenie w Słownik informatyka H .