Słownik HDMI (High Definition Multimedia Interface) definicja. Czym jest zapewniający transmisję.

Czy przydatne?

Definicja HDMI (High Definition Multimedia Interface)

Co to znaczy HDMI (HIGH DEFINITION MULTIMEDIA INTERFACE): HDMI (High Definition Multimedia Interface) - interfejs zapewniający transmisję nieskompresowanego cyfrowego sygnału wizji i fonii. Dane przekazywane są bez zniekształceń czy utraty jakości. Pozwala łączyć ze sobą dowolne, właściwe z tym standardem, urządzenia audio/wideo jak monitory, telewizory cyfrowe, odtwarzacze DVD, Blu-ray, konsole gier, komputery. Jednym kablem przesyłany jest sygnał cyfrowy wizji i dźwięki 8-kanałowy. Niewątpliwą zaletą HDMI (w porównaniu do DVI) jest także sposobność stosowania kabli o dużej długości. HDMI jest kompletnie zgodny z DVI i można te technologie łączyć, mimo różnicy typów gniazd i wtyczek

Definicja HDCP (High-Bandwidth Digital Content Protection):
Co to jest bandwidth Digital Content Protection) - mechanizmem pozwalający na przesyłania sygnału audio i film w formie danych cyfrowych między dwoma urządzeniami. Celem technologi HDCP jest uniemożliwienie hdmi (high definition multimedia interface) co to jest.
Definicja HTML (HyperText Markup Language):
Co to jest Markup Language) - hipertekstowy język znaczników. To jest język opisu stron WWW. Dzięki wykorzystaniu szczególnych znaczników pozwala on na w miarę łatwe tworzenie stron, które w dalszym ciągu mogą hdmi (high definition multimedia interface) definicja.
Definicja Hub (Koncentrator):
Co to jest Hub (koncentrator) - urządzenie wykorzystywane do rozsyłania danych z jednego źródła (urządzenia sieciowego, komputera), do wszystkich urządzeń wpiętych do tego hub'a hdmi (high definition multimedia interface) co znaczy.
Definicja H.264:
Co to jest pochodna MPEG-4, która znacząco rożni się od DivX-a. Format najlepiej sprawdza się w kompresji filmów wysokiej rozdzielczości. Przeważnie spotykamy się z nim w razie HD-DVD i dysków Blu-ray hdmi (high definition multimedia interface) słownik.

Czym jest HDMI (High Definition znaczenie w Słownik informatyka H .