Słownik HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) definicja. Czym jest mechanizmem.

Czy przydatne?

Definicja HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection)

Co to znaczy HDCP (HIGH-BANDWIDTH DIGITAL CONTENT PROTECTION): HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) - mechanizmem pozwalający na przesyłania sygnału audio i film w formie danych cyfrowych między dwoma urządzeniami. Celem technologi HDCP jest uniemożliwienie przesyłania treści w wysokiej rozdzielczości w formie, która pozwalałaby utworzyć nieautoryzowaną kopię. Specyfikacja HDCP jest zastrzeżona prawem a jej implementacja wymaga nabycia poprzez producenta licencji

Definicja Hub (Koncentrator):
Co to jest Hub (koncentrator) - urządzenie wykorzystywane do rozsyłania danych z jednego źródła (urządzenia sieciowego, komputera), do wszystkich urządzeń wpiętych do tego hub'a hdcp (high-bandwidth digital content protection) co znaczy.
Definicja H.264:
Co to jest pochodna MPEG-4, która znacząco rożni się od DivX-a. Format najlepiej sprawdza się w kompresji filmów wysokiej rozdzielczości. Przeważnie spotykamy się z nim w razie HD-DVD i dysków Blu-ray hdcp (high-bandwidth digital content protection) krzyżówka.
Definicja HTML (HyperText Markup Language):
Co to jest Markup Language) - hipertekstowy język znaczników. To jest język opisu stron WWW. Dzięki wykorzystaniu szczególnych znaczników pozwala on na w miarę łatwe tworzenie stron, które w dalszym ciągu mogą hdcp (high-bandwidth digital content protection) co to jest.
Definicja HDMI (High Definition Multimedia Interface):
Co to jest Definition Multimedia Interface) - interfejs zapewniający transmisję nieskompresowanego cyfrowego sygnału wizji i fonii. Dane przekazywane są bez zniekształceń czy utraty jakości. Pozwala łączyć ze hdcp (high-bandwidth digital content protection) słownik.

Czym jest HDCP (High-bandwidth Digital znaczenie w Słownik informatyka H .