Słownik Ethernet definicja. Czym jest każda maszyna jest dołączona do tej samej linii transmisyjnej.

Czy przydatne?

Definicja Ethernet

Co to znaczy ETHERNET: Ethernet - sposób komunikacji w sieci komputerowej, gdzie każda maszyna jest dołączona do tej samej linii transmisyjnej i cały ruch w sieci jest widoczny dla każdego komputera. Każdy pakiet danych, przesyłany w takiej sieci zawiera adres komputera odbiorcy, dla którego przeznaczoną jest ustalona porcja danych. Ten rodzaj sieci LAN został wprowadzony poprzez firmę Xerox w 1976 roku

Definicja ECP (Extended Capabilities Port):
Co to jest Capabilities Port) - standard portu równoległego dla komputerów PC wymyślony poprzez Microsoft i Hewlett-Packard, który umożliwia jednoczesną komunikację z urządzeniami zewnętrznymi w obie strony ethernet co znaczy.
Definicja EDR (Enhanced Data Rate):
Co to jest Rate) - funkcja rozszerzająca prędkość transmisji w urządzeniach z Bluetooth 2.0. Pozwala na kilkukrotnie szybszy transfer danych (do 3 Mbps). Minusem tej technologii jest pomniejszenie zasięgu do ethernet krzyżówka.
Definicja ERP - Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa:
Co to jest Zasobów Przedsiębiorstwa (Enterprise Resource Planning) - w zależności od złożoności może obejmować całe albo tylko część przedsiębiorstwa. To oprogramowanie pozwalające na kierowanie procesami w nim ethernet co to jest.
Definicja EIST (Enhanced Intel SpeedStep Technology):
Co to jest Intel SpeedStep Technology) - bliźniacza technologia do opracowanej poprzez AMD Cool`n`Quiet. Pomniejszenie poboru energii dzieje się przez dynamiczną zmianę mnożnika jaki i napięcia zasilającego CPU ethernet słownik.
Definicja ESATA (External SATA):
Co to jest SATA) - poświęcony do podłączania pamięci masowych, zewnętrzny port SATA. Jego przepustowość jest identyczna z wewnętrznymi portami SATA (150MB/s i 300MB/s) co jest wartością o kilka razy większą niż ethernet czym jest.

Czym jest Ethernet znaczenie w Słownik informatyka E .