Słownik EPE (Estimated Position Error) definicja. Czym jest pozycji. Wartość podawana poprzez.

Czy przydatne?

Definicja EPE (Estimated Position Error)

Co to znaczy EPE (ESTIMATED POSITION ERROR): EPE (Estimated Position Error) - przybliżony błąd pomiaru pozycji. Wartość podawana poprzez odbiornik GPS

Definicja EDR (Enhanced Data Rate):
Co to jest Rate) - funkcja rozszerzająca prędkość transmisji w urządzeniach z Bluetooth 2.0. Pozwala na kilkukrotnie szybszy transfer danych (do 3 Mbps). Minusem tej technologii jest pomniejszenie zasięgu do epe (estimated position error) co to jest.
Definicja ESATA (External SATA):
Co to jest SATA) - poświęcony do podłączania pamięci masowych, zewnętrzny port SATA. Jego przepustowość jest identyczna z wewnętrznymi portami SATA (150MB/s i 300MB/s) co jest wartością o kilka razy większą niż epe (estimated position error) definicja.
Definicja ETSI:
Co to jest ETSI - Europejski Instytut Norm Telekomunikacyjnych epe (estimated position error) co znaczy.
Definicja Eco Dect:
Co to jest Eco Dect - technologia zmniejszająca zużycie energii przez płynną regulację mocy emitowanych fal radiowych. Zastosowano ja w bezprzewodowych telefonach stacjonarnych Gigaset epe (estimated position error) słownik.
Definicja Ekran, Ekranowanie:
Co to jest pleciona ewentualnie skręcona metalowa siatka, otaczająca rdzeń kabla. Ekranowanie ma na celu ograniczyć zakłócenia pochodzące z błądzących sygnałów elektrycznych. Oplot w formie ekranu nie pozwala epe (estimated position error) znaczenie.

Czym jest EPE (Estimated Position Error znaczenie w Słownik informatyka E .