Słownik EDR (Enhanced Data Rate) definicja. Czym jest transmisji w urządzeniach z Bluetooth 2.0.

Czy przydatne?

Definicja EDR (Enhanced Data Rate)

Co to znaczy EDR (ENHANCED DATA RATE): EDR (Enhanced Data Rate) - funkcja rozszerzająca prędkość transmisji w urządzeniach z Bluetooth 2.0. Pozwala na kilkukrotnie szybszy transfer danych (do 3 Mbps). Minusem tej technologii jest pomniejszenie zasięgu do raptem 10 metrów

Definicja ETSI:
Co to jest ETSI - Europejski Instytut Norm Telekomunikacyjnych edr (enhanced data rate) co to jest.
Definicja EIST (Enhanced Intel SpeedStep Technology):
Co to jest Intel SpeedStep Technology) - bliźniacza technologia do opracowanej poprzez AMD Cool`n`Quiet. Pomniejszenie poboru energii dzieje się przez dynamiczną zmianę mnożnika jaki i napięcia zasilającego CPU edr (enhanced data rate) definicja.
Definicja Ethernet:
Co to jest komunikacji w sieci komputerowej, gdzie każda maszyna jest dołączona do tej samej linii transmisyjnej i cały ruch w sieci jest widoczny dla każdego komputera. Każdy pakiet danych, przesyłany w takiej edr (enhanced data rate) co znaczy.
Definicja ESATA (External SATA):
Co to jest SATA) - poświęcony do podłączania pamięci masowych, zewnętrzny port SATA. Jego przepustowość jest identyczna z wewnętrznymi portami SATA (150MB/s i 300MB/s) co jest wartością o kilka razy większą niż edr (enhanced data rate) słownik.
Definicja EGNOS (European Geostationary Navigation Overlay Service):
Co to jest Geostationary Navigation Overlay Service) - nazwa europejskiej odmiany WAAS. Główne zadania to transmisja poprawek różnicowych i informowanie o awariach mechanizmu GPS. Mechanizm znacząco zwiększy edr (enhanced data rate) znaczenie.

Czym jest EDR (Enhanced Data Rate znaczenie w Słownik informatyka E .