Słownik ECP (Extended Capabilities Port) definicja. Czym jest równoległego dla komputerów PC.

Czy przydatne?

Definicja ECP (Extended Capabilities Port)

Co to znaczy ECP (EXTENDED CAPABILITIES PORT): ECP (Extended Capabilities Port) - standard portu równoległego dla komputerów PC wymyślony poprzez Microsoft i Hewlett-Packard, który umożliwia jednoczesną komunikację z urządzeniami zewnętrznymi w obie strony. ECP jest ok. 10 razy szybszy niż starszy standard Centronics. Jest także kompatybilny wstecz. Z ECP korzystają raczej drukarki i skanery. Inny nowy typu, który oferuje podobną wydajność to EPP (Enhanced Parallel Port)

Definicja ETSI:
Co to jest ETSI - Europejski Instytut Norm Telekomunikacyjnych ecp (extended capabilities port) co znaczy.
Definicja Eco Dect:
Co to jest Eco Dect - technologia zmniejszająca zużycie energii przez płynną regulację mocy emitowanych fal radiowych. Zastosowano ja w bezprzewodowych telefonach stacjonarnych Gigaset ecp (extended capabilities port) krzyżówka.
Definicja EGNOS (European Geostationary Navigation Overlay Service):
Co to jest Geostationary Navigation Overlay Service) - nazwa europejskiej odmiany WAAS. Główne zadania to transmisja poprawek różnicowych i informowanie o awariach mechanizmu GPS. Mechanizm znacząco zwiększy ecp (extended capabilities port) co to jest.
Definicja ERP - Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa:
Co to jest Zasobów Przedsiębiorstwa (Enterprise Resource Planning) - w zależności od złożoności może obejmować całe albo tylko część przedsiębiorstwa. To oprogramowanie pozwalające na kierowanie procesami w nim ecp (extended capabilities port) słownik.
Definicja ETA (Estimated Time Of Arrival):
Co to jest ETA (Estimated Time of Arrival) - przybliżony czas przybycia do celu ecp (extended capabilities port) czym jest.

Czym jest ECP (Extended Capabilities znaczenie w Słownik informatyka E .