Słownik DNS (Domain Name Server) definicja. Czym jest komputer w sieci Internet, do którego inne.

Czy przydatne?

Definicja DNS (Domain Name Server)

Co to znaczy DNS (DOMAIN NAME SERVER): DNS (Domain Name Server) - serwer nazw domen. To jest komputer w sieci Internet, do którego inne odwołują się celem dokonania konwersji nazwy komputera na jego adres numeryczny (IP)

Definicja DDNS (Dynamic DNS):
Co to jest Dynamiczny DNS) - to usługa sieciowa pozwalająca na dostęp do urządzeń sieciowych nie posiadających stałego adresu IP. W tym celu by uzyskać adres IP serwera funkcjonującego w sieci pod zmiennym dns (domain name server) co znaczy.
Definicja DivX:
Co to jest pochodna formatu MPEG-4. Jej największą zaletą jest spora kompresja filmów przy zachowaniu niezłej jakości. Aktualnie przewarzająca część odtwarzaczy DVD odtwarza także filmy w formacie DivX dns (domain name server) krzyżówka.
Definicja DSL (Digital Subscriber Line):
Co to jest Subscriber Line) - cyfrowa linia abonencka, rodzina technologii szerokopasmowego dostępu do Internetu. Dla technologii ADSL szybkość jest niesymetryczna (upload niższy niż download) , z kolei dns (domain name server) co to jest.
Definicja DOP (Dilution Of Precision):
Co to jest DOP (Dilution of Precision) - parametr dokładności pozycji obliczany opierając się na danych o konstelacji obecnie stosowanych satelitów odnosząc się do położenia odbiornika GPS dns (domain name server) słownik.
Definicja DARPA:
Co to jest Departament of Defense Advanced Research Project Agency) - organizacja rządowa Stanów Zjednoczonych która rozpoczęła prace nad protokołem TCP/IP i siecią ARPAnet, która stała się protoplastą dns (domain name server) czym jest.

Czym jest DNS (Domain Name Server znaczenie w Słownik informatyka D .