Słownik CrossFire definicja. Czym jest będąca przykładem SLI, pozwalająca na współpracę dwóch kart.

Czy przydatne?

Definicja Crossfire

Co to znaczy CROSSFIRE: CrossFire - przygotowana poprzez firmę ATI technologia będąca przykładem SLI, pozwalająca na współpracę dwóch kart graficznych. Generowanie obrazu podzielone jest na każdą z kart. Ma to na celu przyspieszenie dokonywanych obliczeń. Wymaganiem jest posiadanie odpowiedniej platformy obsługującej tą technologię

Definicja Cool'n'Quiet:
Co to jest technologia przygotowana poprzez koncern AMD obniżająca zużycie energii poprzez procesor. Ideą jej jest dopasowanie chwilowej mocy obliczeniowej CPU do zapotrzebowania wyznaczonego poprzez crossfire co to jest.
Definicja CSS (Content Scramble System):
Co to jest Scramble Mechanizm) - chroni przed kopiowaniem płyty DVD Film. CSS to mechanizm szyfrowania zawartości, gdzie każda scena filmu może być kodowana z użyciem unikalnego, zaszyfrowanego klucza crossfire definicja.
Definicja CCMP:
Co to jest CCMP (Counter Mode with Cipher Block Chaining Message Authentication Code Protocol) - protokół szyfrujący oparty na AES, następca WEP i TKIP. Używany jest poprzez szyfrowanie WAP2 crossfire co znaczy.
Definicja CRM - Zarządzanie Relacjami Z Klientem:
Co to jest Relacjami z Klientem (Customer Relationship Management) - to połączenie procedur z systemem ułatwiającym gromadzenie i kierowanie danymi klientów przedsiębiorstwa albo instytucji. Zapewnia to sprawną crossfire słownik.
Definicja Certyfikat (Certificate):
Co to jest certificate) - zestaw danych do uwierzytelniania i bezpiecznego wymieniania danych w sieciach niezabezpieczonych jak na przykład Internet. Certyfikat bezpiecznie łączy klucz publiczny z jednostką crossfire znaczenie.

Czym jest CrossFire znaczenie w Słownik informatyka C .