Słownik Cool'n'Quiet definicja. Czym jest obniżająca zużycie energii poprzez procesor. Ideą jej.

Czy przydatne?

Definicja Quiet N Cool

Co to znaczy COOL'N'QUIET: Cool'n'Quiet - technologia przygotowana poprzez koncern AMD obniżająca zużycie energii poprzez procesor. Ideą jej jest dopasowanie chwilowej mocy obliczeniowej CPU do zapotrzebowania wyznaczonego poprzez uruchomione programy. Klasyfikacja i wynikające z tego powodu oszczędności są rezultatem manipulowania mnożnikiem i napięciem zasilającym procesor. Podobna technologia przygotowana poprzez Intela to EIST

Definicja Compact Flash (CF):
Co to jest jedna z najpopularniejszych kart pamięci, gdzie zastosowano pamięć Flash EEPROM. Jej początki to rok 1994 r. a artysta SanDisk Corporation. Zasilana napięciem: 3,3 V albo 5,0 V. Sporą zaletą kart cool'n'quiet co znaczy.
Definicja Czas Aktywacji GPS:
Co to jest Czas aktywacji GPS - czas potrzebny odbiornikowi GPS do odebrania sygnałów z satelitów niezbędnych do pierwszego ustalenia pozycji, regularnie nazywany jako zimny początek cool'n'quiet krzyżówka.
Definicja Certyfikat (Certificate):
Co to jest certificate) - zestaw danych do uwierzytelniania i bezpiecznego wymieniania danych w sieciach niezabezpieczonych jak na przykład Internet. Certyfikat bezpiecznie łączy klucz publiczny z jednostką cool'n'quiet co to jest.
Definicja CSTN (Color Super-Twist Nematic):
Co to jest Twist Nematic) - rodzaj kolorowego wyświetlacza ciekłokrystalicznego z pasywną matrycą. Prekursorem technologii CSTN była spółka Sharp Electronics. Pierwsze wyświetlacze miały długi czas reakcji co z cool'n'quiet słownik.
Definicja CMS - System Zarządzania Treścią:
Co to jest Kierowania Treścią (Content Management Mechanizm) - internetowa aplikacja, pozwalająca na utworzenie serwisu www i proste jego aktualizowanie, bez konieczności poznawania technicznych rozwiązań na cool'n'quiet czym jest.

Czym jest Cool'n'Quiet znaczenie w Słownik informatyka C .