Słownik Compact Flash (CF) definicja. Czym jest pamięci, gdzie zastosowano pamięć Flash EEPROM. Jej.

Czy przydatne?

Definicja Cf Flash Compact

Co to znaczy COMPACT FLASH (CF): Compact Flash (CF) - jedna z najpopularniejszych kart pamięci, gdzie zastosowano pamięć Flash EEPROM. Jej początki to rok 1994 r. a artysta SanDisk Corporation. Zasilana napięciem: 3,3 V albo 5,0 V. Sporą zaletą kart CF jest fakt, że interfejs elektroniczny jest prawie identyczny jak użytkowanych w komputerach PC interfejs IDE do obsługi dysków. Możliwe było więc wykorzystywanie kart CompactFlash jako dysków o bardzo dużej wytrzymałości mechanicznej, niskim poborze prądu a co za tym idzie małym wydzielaniu ciepła. Jest ona najdłużej dostępnym typem kart pamięci Flash w stałej sprzedaży. Jak na razie CF stosuje się już niemal jedynie w profesjonalnym sprzęcie cyfrowym. Wymiary: 42,8×36,4 mm i grubość 3,3 mm (typ I) albo 5 mm (typ II)

Definicja CCMP:
Co to jest CCMP (Counter Mode with Cipher Block Chaining Message Authentication Code Protocol) - protokół szyfrujący oparty na AES, następca WEP i TKIP. Używany jest poprzez szyfrowanie WAP2 compact flash (cf) co znaczy.
Definicja Cool'n'Quiet:
Co to jest technologia przygotowana poprzez koncern AMD obniżająca zużycie energii poprzez procesor. Ideą jej jest dopasowanie chwilowej mocy obliczeniowej CPU do zapotrzebowania wyznaczonego poprzez compact flash (cf) krzyżówka.
Definicja CSTN (Color Super-Twist Nematic):
Co to jest Twist Nematic) - rodzaj kolorowego wyświetlacza ciekłokrystalicznego z pasywną matrycą. Prekursorem technologii CSTN była spółka Sharp Electronics. Pierwsze wyświetlacze miały długi czas reakcji co z compact flash (cf) co to jest.
Definicja CSS (Content Scramble System):
Co to jest Scramble Mechanizm) - chroni przed kopiowaniem płyty DVD Film. CSS to mechanizm szyfrowania zawartości, gdzie każda scena filmu może być kodowana z użyciem unikalnego, zaszyfrowanego klucza compact flash (cf) słownik.
Definicja CPU (Central Processing Unit):
Co to jest CPU (Central Processing Unit) - zobacz Procesor (CPU - Central Processing Unit compact flash (cf) czym jest.

Czym jest Compact Flash (CF znaczenie w Słownik informatyka C .