Słownik Certyfikat (certificate) definicja. Czym jest uwierzytelniania i bezpiecznego wymieniania.

Czy przydatne?

Definicja Certificate Certyfikat

Co to znaczy CERTYFIKAT (CERTIFICATE): Certyfikat (certificate) - zestaw danych do uwierzytelniania i bezpiecznego wymieniania danych w sieciach niezabezpieczonych jak na przykład Internet. Certyfikat bezpiecznie łączy klucz publiczny z jednostką przechowującą odpowiadający klucz prywatny. Certyfikaty są podpisywane cyfrowo poprzez wydające je urzędy certyfikacji (CA) i mogą być wydawane dla użytkowników, komputerów albo usług. Najszerzej akceptowanym formatem certyfikatu jest zdefiniowany poprzez międzynarodowe standardy ITU-T X.509

Definicja CPU (Central Processing Unit):
Co to jest CPU (Central Processing Unit) - zobacz Procesor (CPU - Central Processing Unit certyfikat (certificate) co znaczy.
Definicja Compact Flash (CF):
Co to jest jedna z najpopularniejszych kart pamięci, gdzie zastosowano pamięć Flash EEPROM. Jej początki to rok 1994 r. a artysta SanDisk Corporation. Zasilana napięciem: 3,3 V albo 5,0 V. Sporą zaletą kart certyfikat (certificate) krzyżówka.
Definicja CRM - Zarządzanie Relacjami Z Klientem:
Co to jest Relacjami z Klientem (Customer Relationship Management) - to połączenie procedur z systemem ułatwiającym gromadzenie i kierowanie danymi klientów przedsiębiorstwa albo instytucji. Zapewnia to sprawną certyfikat (certificate) co to jest.
Definicja CSS (Content Scramble System):
Co to jest Scramble Mechanizm) - chroni przed kopiowaniem płyty DVD Film. CSS to mechanizm szyfrowania zawartości, gdzie każda scena filmu może być kodowana z użyciem unikalnego, zaszyfrowanego klucza certyfikat (certificate) słownik.
Definicja Cool'n'Quiet:
Co to jest technologia przygotowana poprzez koncern AMD obniżająca zużycie energii poprzez procesor. Ideą jej jest dopasowanie chwilowej mocy obliczeniowej CPU do zapotrzebowania wyznaczonego poprzez certyfikat (certificate) czym jest.

Czym jest Certyfikat (certificate znaczenie w Słownik informatyka C .