Słownik Certyfikat (certificate) definicja. Czym jest uwierzytelniania i bezpiecznego wymieniania.

Czy przydatne?

Definicja Certificate Certyfikat

Co to znaczy CERTYFIKAT (CERTIFICATE): Certyfikat (certificate) - zestaw danych do uwierzytelniania i bezpiecznego wymieniania danych w sieciach niezabezpieczonych jak na przykład Internet. Certyfikat bezpiecznie łączy klucz publiczny z jednostką przechowującą odpowiadający klucz prywatny. Certyfikaty są podpisywane cyfrowo poprzez wydające je urzędy certyfikacji (CA) i mogą być wydawane dla użytkowników, komputerów albo usług. Najszerzej akceptowanym formatem certyfikatu jest zdefiniowany poprzez międzynarodowe standardy ITU-T X.509

Definicja Cool'n'Quiet:
Co to jest technologia przygotowana poprzez koncern AMD obniżająca zużycie energii poprzez procesor. Ideą jej jest dopasowanie chwilowej mocy obliczeniowej CPU do zapotrzebowania wyznaczonego poprzez certyfikat (certificate) co to jest.
Definicja Czas Aktywacji GPS:
Co to jest Czas aktywacji GPS - czas potrzebny odbiornikowi GPS do odebrania sygnałów z satelitów niezbędnych do pierwszego ustalenia pozycji, regularnie nazywany jako zimny początek certyfikat (certificate) definicja.
Definicja CPU (Central Processing Unit):
Co to jest CPU (Central Processing Unit) - zobacz Procesor (CPU - Central Processing Unit certyfikat (certificate) co znaczy.
Definicja CMS - System Zarządzania Treścią:
Co to jest Kierowania Treścią (Content Management Mechanizm) - internetowa aplikacja, pozwalająca na utworzenie serwisu www i proste jego aktualizowanie, bez konieczności poznawania technicznych rozwiązań na certyfikat (certificate) słownik.
Definicja CCMP:
Co to jest CCMP (Counter Mode with Cipher Block Chaining Message Authentication Code Protocol) - protokół szyfrujący oparty na AES, następca WEP i TKIP. Używany jest poprzez szyfrowanie WAP2 certyfikat (certificate) znaczenie.

Czym jest Certyfikat (certificate znaczenie w Słownik informatyka C .