Słownik Akcelerator 3D definicja. Czym jest graficzną w procesie wyświetlania grafiki 3D.

Czy przydatne?

Definicja 3D Akcelerator

Co to znaczy AKCELERATOR 3D: Akcelerator 3D - to urządzenie sprzętowo wspomagające kartę graficzną w procesie wyświetlania grafiki 3D. Przeważnie złożona jest z wyspecjalizowanego procesora i własnej pamięci

Definicja AES (Advenced Encryption Standard):
Co to jest Encryption Standard) - symetryczny szyfr blokowy, następca algorytmu DES. Pracuje na 128-bitowych blokach danych używając kluczy o długościach 128, 192 i 256 bitów. W zależności od długości klucza akcelerator 3d co to jest.
Definicja ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line):
Co to jest Digital Subscriber Line) - najnowsza technologia modemowa, która przekształca istniejącą linię telefoniczną komutowaną w ścieżki dostępowe dla multimediów i szybkiego przesyłania danych. Linia ADSL akcelerator 3d definicja.
Definicja ATM ( Asynchronous Transfer Mode):
Co to jest Transfer Mode) - szerokopasmowa technologia komunikacyjna, zapewnia przesyłanie danych interakcyjnych, plików, sygnału wizyjnego a również możliwa jest transmisja głosu. To jest standard, który akcelerator 3d co znaczy.
Definicja AP (Access Point):
Co to jest AP (Access Point) - urządzenie zapewniające klientom sieciowym bezprzewodowy dostęp do zasobów sieci z wykorzystaniem jako medium transmisyjnego fal radiowych akcelerator 3d słownik.
Definicja ASCII (American Standard Code For Information Interchange):
Co to jest Standard Code for Information Interchange) - model kodowania, który zamienia wartości numeryczne na litery, liczby i inne znaki. Przez standaryzację wartości stosowanych do kodowania znaków, ASCII akcelerator 3d znaczenie.

Czym jest Akcelerator 3D znaczenie w Słownik informatyka A .