Słownik Akcelerator 3D definicja. Czym jest graficzną w procesie wyświetlania grafiki 3D.

Czy przydatne?

Definicja 3D Akcelerator

Co to znaczy AKCELERATOR 3D: Akcelerator 3D - to urządzenie sprzętowo wspomagające kartę graficzną w procesie wyświetlania grafiki 3D. Przeważnie złożona jest z wyspecjalizowanego procesora i własnej pamięci

Definicja ARPANET (Advanced Research Projects Agency Network):
Co to jest Research Projects Agency Network) - pionierska sieć dalekiego zasięgu (WAN), była stworzona by ułatwić wymianę informacji między uniwersytetami i innymi organizacjami badawczymi. ARPANET zaczęła akcelerator 3d co znaczy.
Definicja AGP Pro (Accelerated Graphics Port Pro):
Co to jest Accelerated Graphics Port Pro) - rozszerzenie specyfikacji AGP mające na celu powiększenie ilości prądu dostarczanej do karty graficznej. Istnieją dwa rodzaje tego rodzaju kart - AGP Pro50 i AGP akcelerator 3d krzyżówka.
Definicja ANSI (American National Standards Institute):
Co to jest National Standards Institute) - organizacja zrzeszająca przedstawicieli amerykańskiego przemysłu i biznesu. Stworzona w celu rozwoju standardów komunikacji i handlu. ANSI jest amerykańskim akcelerator 3d co to jest.
Definicja Autorouting:
Co to jest funkcja występująca w oprogramowaniu nawigacyjnym korzystającym z danych GPS. Dzięki niej można w odbiorniku wyznaczy trasę łącząca pkt. startu i docelowy. Trasa zostaje wyznaczona automatycznie w akcelerator 3d słownik.
Definicja AVR (Automatic Voltage Regulation):
Co to jest Voltage Regulation - Automatyczna Klasyfikacja Napięcia) - przewarzająca część zasilaczy typu line-interactive jest zaopatrzonych w układ AVR. Układ ten sprawdza wejściowe napięcie sieciowe czy akcelerator 3d czym jest.

Czym jest Akcelerator 3D znaczenie w Słownik informatyka A .