Słownik AHCI (Advanced Host Controller Interface) definicja. Czym jest określająca procedurę.

Czy przydatne?

Definicja AHCI (Advanced Host Controller Interface)

Co to znaczy AHCI (ADVANCED HOST CONTROLLER INTERFACE): AHCI (Advanced Host Controller Interface) - specyfikacja określająca procedurę programowania kontrolerów Serial ATA. Jak na razie przewarzająca część kontrolerów wbudowanych w płytę kluczową obsługuję 3 tryby: - PATA równoległy, starego typu zapewniający wsteczną kompatybilność ze starszymi systemami, które nie obsługują standardu SATA. - RAID w najwyższym stopniu uniwersalny. Robota w tym trybie posiada wszystkie zalety AHCI jak i sposobność zbudowania macierzy dyskowej. - AHCI tryb pracy pozwalający na korzystanie z zalet SATA, między innymi z hot-plug i tryby NCQ. Zalecanym trybem jest RAID, jeśli w tym trybie występują problemy, należy dopiero uwzględnić konieczność zmiany trybu pracy na AHCI albo IDE (PATA)

Definicja ASCII (American Standard Code For Information Interchange):
Co to jest Standard Code for Information Interchange) - model kodowania, który zamienia wartości numeryczne na litery, liczby i inne znaki. Przez standaryzację wartości stosowanych do kodowania znaków, ASCII ahci (advanced host controller interface) co znaczy.
Definicja AGP (Accelerated Graphics Port):
Co to jest Graphics Port) - rodzaj portu komunikacyjnego przygotowany poprzez firmę Intel. AGP powstał na bazie szyny PCI, a jego użytek to szybkie przesyłanie danych w grafice 3D. AGP wprowadził rozwiązanie ahci (advanced host controller interface) krzyżówka.
Definicja AGP Pro (Accelerated Graphics Port Pro):
Co to jest Accelerated Graphics Port Pro) - rozszerzenie specyfikacji AGP mające na celu powiększenie ilości prądu dostarczanej do karty graficznej. Istnieją dwa rodzaje tego rodzaju kart - AGP Pro50 i AGP ahci (advanced host controller interface) co to jest.
Definicja ANSI (American National Standards Institute):
Co to jest National Standards Institute) - organizacja zrzeszająca przedstawicieli amerykańskiego przemysłu i biznesu. Stworzona w celu rozwoju standardów komunikacji i handlu. ANSI jest amerykańskim ahci (advanced host controller interface) słownik.
Definicja AES (Advenced Encryption Standard):
Co to jest Encryption Standard) - symetryczny szyfr blokowy, następca algorytmu DES. Pracuje na 128-bitowych blokach danych używając kluczy o długościach 128, 192 i 256 bitów. W zależności od długości klucza ahci (advanced host controller interface) czym jest.

Czym jest AHCI (Advanced Host znaczenie w Słownik informatyka A .