Słownik AHCI (Advanced Host Controller Interface) definicja. Czym jest określająca procedurę.

Czy przydatne?

Definicja AHCI (Advanced Host Controller Interface)

Co to znaczy AHCI (ADVANCED HOST CONTROLLER INTERFACE): AHCI (Advanced Host Controller Interface) - specyfikacja określająca procedurę programowania kontrolerów Serial ATA. Jak na razie przewarzająca część kontrolerów wbudowanych w płytę kluczową obsługuję 3 tryby: - PATA równoległy, starego typu zapewniający wsteczną kompatybilność ze starszymi systemami, które nie obsługują standardu SATA. - RAID w najwyższym stopniu uniwersalny. Robota w tym trybie posiada wszystkie zalety AHCI jak i sposobność zbudowania macierzy dyskowej. - AHCI tryb pracy pozwalający na korzystanie z zalet SATA, między innymi z hot-plug i tryby NCQ. Zalecanym trybem jest RAID, jeśli w tym trybie występują problemy, należy dopiero uwzględnić konieczność zmiany trybu pracy na AHCI albo IDE (PATA)

Definicja Akcelerator 3d:
Co to jest Akcelerator 3D - to urządzenie sprzętowo wspomagające kartę graficzną w procesie wyświetlania grafiki 3D. Przeważnie złożona jest z wyspecjalizowanego procesora i własnej pamięci ahci (advanced host controller interface) co znaczy.
Definicja AP (Access Point):
Co to jest AP (Access Point) - urządzenie zapewniające klientom sieciowym bezprzewodowy dostęp do zasobów sieci z wykorzystaniem jako medium transmisyjnego fal radiowych ahci (advanced host controller interface) krzyżówka.
Definicja ARPANET (Advanced Research Projects Agency Network):
Co to jest Research Projects Agency Network) - pionierska sieć dalekiego zasięgu (WAN), była stworzona by ułatwić wymianę informacji między uniwersytetami i innymi organizacjami badawczymi. ARPANET zaczęła ahci (advanced host controller interface) co to jest.
Definicja AVR (Automatic Voltage Regulation):
Co to jest Voltage Regulation - Automatyczna Klasyfikacja Napięcia) - przewarzająca część zasilaczy typu line-interactive jest zaopatrzonych w układ AVR. Układ ten sprawdza wejściowe napięcie sieciowe czy ahci (advanced host controller interface) słownik.
Definicja AES (Advenced Encryption Standard):
Co to jest Encryption Standard) - symetryczny szyfr blokowy, następca algorytmu DES. Pracuje na 128-bitowych blokach danych używając kluczy o długościach 128, 192 i 256 bitów. W zależności od długości klucza ahci (advanced host controller interface) czym jest.

Czym jest AHCI (Advanced Host znaczenie w Słownik informatyka A .