Słownik AGP (Accelerated Graphics Port) definicja. Czym jest komunikacyjnego przygotowany poprzez.

Czy przydatne?

Definicja AGP (Accelerated Graphics Port)

Co to znaczy AGP (ACCELERATED GRAPHICS PORT): AGP (Accelerated Graphics Port) - rodzaj portu komunikacyjnego przygotowany poprzez firmę Intel. AGP powstał na bazie szyny PCI, a jego użytek to szybkie przesyłanie danych w grafice 3D. AGP wprowadził rozwiązanie, dzięki któremu graficzny kontroler ma dostęp od razu do głównej pamięci komputera. AGP pracuje w standardzie 32 bitowym z prędkością 66 MHz. Innymi słowami osiąga 266 MB/s (x1) (PCI - 133 MB/s). AGP jest w stanie obsłużyć szybsze tryby 533 MB/s (x2), 1.07 GB/s (4X) i x8 (2.14 GB/s). Ponadto AGP umożliwia przechowywanie tekstur 3D w pamięci RAM komputera

Definicja AHCI (Advanced Host Controller Interface):
Co to jest Controller Interface) - specyfikacja określająca procedurę programowania kontrolerów Serial ATA. Jak na razie przewarzająca część kontrolerów wbudowanych w płytę kluczową obsługuję 3 tryby: - PATA agp (accelerated graphics port) co znaczy.
Definicja AVR (Automatic Voltage Regulation):
Co to jest Voltage Regulation - Automatyczna Klasyfikacja Napięcia) - przewarzająca część zasilaczy typu line-interactive jest zaopatrzonych w układ AVR. Układ ten sprawdza wejściowe napięcie sieciowe czy agp (accelerated graphics port) krzyżówka.
Definicja Anti-Theft Technology PC Protection:
Co to jest Technology PC Protection - technologia mająca na celu uniemożliwienie uruchomienia komputera albo jego poszczególnych komponentów w razie kradzieży. Pierwsze implementacje pojawiły się w komputerach agp (accelerated graphics port) co to jest.
Definicja ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line):
Co to jest Digital Subscriber Line) - najnowsza technologia modemowa, która przekształca istniejącą linię telefoniczną komutowaną w ścieżki dostępowe dla multimediów i szybkiego przesyłania danych. Linia ADSL agp (accelerated graphics port) słownik.
Definicja ATM ( Asynchronous Transfer Mode):
Co to jest Transfer Mode) - szerokopasmowa technologia komunikacyjna, zapewnia przesyłanie danych interakcyjnych, plików, sygnału wizyjnego a również możliwa jest transmisja głosu. To jest standard, który agp (accelerated graphics port) czym jest.

Czym jest AGP (Accelerated Graphics znaczenie w Słownik informatyka A .