Słownik Zuse, K. co to jest? Do czego służy konstrukcji komputerowych; wraz ze swoim studentem, H.

Czy przydatne?

Co to jest Zuse, K.

Co to jest ZUSE, K.: [hist.] Konrad Zuse, berlinczyk (1910-1995), pionier konstrukcji komputerowych; wraz ze swoim studentem, H. Schreyerem, w 1938 r. skonstruowal prototyp mechanicznego, dwójkowego kalkulatora programowalnego o nazwie V1 (Versuchmodell I), zrealizowanego po roku w technologii przekaznikowo-lampowej (schemat V2); w grudniu 1943 r. opracowuje kalkulator Ä Z3 (V3) dzialajacy na 22-cyfrowych liczbach dwójkowych w arytmetyce Ä zmiennopozycyjnej. (Komputer Z3 ulegl zniszczeniu w trakcie bombardowania.) Ostatnia maszyna projektu Zusego, Z4, dzialala jeszcze w latach piecdziesiatych w Ä ETH
Jak działa Zwielokrotnianie Kopii Podstawowej:
Co to jest uaktualniania kopii w Ä rozproszonym systemie plików, polegajacy na wyróznieniu jednego z serwerów plików jako podstawowego, wobec którego pozostale serwery sa wtórne. Uaktualnienie dokonywane jest zuse, k. co to jest.
Jak działa Zamówienie:
Co to jest zapotrzebowania na przydzial zasobu albo wykonanie uslugi. Z. jest kierowane poprzez program uzytkowy do mechanizmu operacyjnego albo poprzez klienta do serwera. Z. nie znaczy natychmiastowej reakcji zuse, k. definicja.
Jak działa Zasada Domykania Nawiasów:
Co to jest dla programistów, nakazujace pamietanie o tym, by liczba Ä nawiasów otwierajacych w programie równala się zawsze liczbie nazwiasów zamykajacych i zeby logiczne pary nawiasów wystepowaly we wlasciwych zuse, k. co znaczy.
Jak działa Zagniezdzanie:
Co to jest struktur programowych wewnatrz innych takich samych struktur. Przykladem z. jest umieszczanie nawiasów zwyklych albo jezykowych w innych nawiasach odpowiedniej kategorii, na przykład (a * (b + c zuse, k. słownik.
Jak działa Zaslanianie:
Co to jest sukces straty Ä widocznosci obiektu (na przykład Ä zmiennej) wywołany otwarciem w trakcie wykonywania programu nowego poziomu oznaczen (Ä bloku zuse, k. znaczenie.

Czym jest K Zuse znaczenie w Słownik programisty Z .