Słownik zólte stronice co to jest? Do czego służy zóltego koloru, takze fragment ogólnej ksiazki.

Czy przydatne?

Co to jest zólte stronice

Co to jest ZÓLTE STRONICE: 1. telefoniczna baza danych o firmach drukowana na kartach zóltego koloru, takze fragment ogólnej ksiazki telefonicznej poswiecony spółkom; 2. dawna nazwa sieciowej sluzby informacyjnej NIS; 3. obsluga "handlowa" obiektu w standardzie CORBA: dostawcy rejestruja własne oferty w sieci. Klienci lokalizuja uslugi i zasoby za posrednictwem k u p c a (trader), a więc oprogramowania, które organizuje uslugi na zasadach handlowych. Klienci moga poszukiwac uslug opierając się na czastkowych opisów i slów najważniejszych w wybranych kontekstach. Kupiec przekazuje liste ofert dopasowanych do zapytania. Takie wspóldzialanie przypomina przeszukiwanie zóltych stron ksiazki telefonicznej z informacjami uszeregowanymi branzowo. Zobacz tez biale stronice, X.500, ORB, kolorowe ksiegi
Jak działa Zwalnianie Zasobu:
Co to jest Ä zasobu (procesora, pamieci, drukarki i tym podobne) uzytkowanego poprzez realizowany Ä mechanizm do dyspozycji Ä mechanizmu operacyjnego; z.z. moze byc wykonane z inicjatywy procesu (na przykład Ä zólte stronice co to jest.
Jak działa Zarzadca Procesów:
Co to jest mikrojadra odpowiadajacy za tworzenie mechanizmów i wykonywanie na nich niskopoziomowych dzialan; 2. w Ä systemie Chorus wielowatkowa czesc podsystemu UNIX, która przechwytuje Ä wywolania systemowe i zólte stronice definicja.
Jak działa Zarzadzanie Siecia:
Co to jest lacznoscia uzyskiwana poprzez komputery za posrednictwem sieci, Ä przekazywanie komunikatów, nazewnictwo, wytyczanie tras, likwidowanie obciazen, zapewnianie Ä bezpieczenstwa i integralnosci sieci zólte stronice co znaczy.
Jak działa Zmienna Synchronizujaca:
Co to jest Ä typ danych używany do synchronizowania Ä rozproszonej pamieci dzielonej w modelu s l a b e j Ä spójnosci pamieci zólte stronice słownik.
Jak działa Zarzadca:
Co to jest się administrowaniem systemem komputerowym, z którego korzysta wielu Ä uzytkowników; z. ma pod opieka z reguly Ä mechanizm wielodostepny albo Ä siec komputerowa; 2. Ä mechanizm, pod którego opieka zólte stronice znaczenie.

Czym jest Stronice Zólte znaczenie w Słownik programisty Z .