Słownik zelastwo [zarg.] co to jest? Do czego służy zartobliwe okreslenie calosci sprzetu.

Czy przydatne?

Co to jest zelastwo [zarg.]

Co to jest ZELASTWO [ZARG.]: zartobliwe okreslenie calosci sprzetu komputerowego. Zobacz tez hardware
Jak działa Zaplecze:
Co to jest zespól srodków umozliwiajacych realizacje (dzialanie) jakiegos projektu, przedsiewziecia; odnosząc się do sieci Internet ogól linii telefonicznych, laczy dzierzawianych i programów umozliwiajacych zelastwo [zarg.] co to jest.
Jak działa Zólte Stronice:
Co to jest baza danych o firmach drukowana na kartach zóltego koloru, takze fragment ogólnej ksiazki telefonicznej poswiecony spółkom; 2. dawna nazwa sieciowej sluzby informacyjnej NIS; 3. obsluga handlowa zelastwo [zarg.] definicja.
Jak działa Zagniezdzanie:
Co to jest struktur programowych wewnatrz innych takich samych struktur. Przykladem z. jest umieszczanie nawiasów zwyklych albo jezykowych w innych nawiasach odpowiedniej kategorii, na przykład (a * (b + c zelastwo [zarg.] co znaczy.
Jak działa Zamek:
Co to jest synchronizacji watków. Na z. definiuje się dwie operacje: lock (zamknij) i unlock (otwórz). Watek próbujacy zamknac z. juz zamkniety zostaje zablokowany. Operacja otwarcia z. odblokowuje jeden z zelastwo [zarg.] słownik.
Jak działa Zegar Atomowy:
Co to jest zródlem mierzonej czestotliwosci sa zmiany poziomów energetycznych atomów par cezu 133 w polu elektromagnetycznym. Jedna s e k u n d a a t o m o w a to 9 192 631 770 przejsc w atomie cezu 133 zelastwo [zarg.] znaczenie.

Czym jest Zarg Zelastwo znaczenie w Słownik programisty Z .