Słownik zdalny co to jest? Do czego służy albo dotyczacy procesu dzialajacego w odleglym komputerze.

Czy przydatne?

Co to jest zdalny

Co to jest ZDALNY: znajdujacy się poza komputerem stanowiacym pkt. odniesienia albo dotyczacy procesu dzialajacego w odleglym komputerze, na przykład Ä zdalny mechanizm plików, zdalny katalog, mechanizm zdalny, rejestrowanie zdalne, wywolanie zdalnej procedury
Jak działa Zastosowania Komputerów W Inzynierii I Architekturze:
Co to jest mechanizmy Ä CAD i CAM wspomagaja projektantów, których nowa generacja zapomniala juz, co to deska kreslarska. Za pomoca specjalistycznego oprogramowania mozna ukazac na ekranie monitora piekno i zdalny co to jest.
Jak działa Zip:
Co to jest 1. rodzaj Ä programu upakowujacego; 2. (Zip drive) [pot.] Ä naped Zip zdalny definicja.
Jak działa Zgodnosc Wstecz I W Przód:
Co to jest Ä zdolnosc do wspóldzialania Ä mechanizmów, rozpatrywana w wymiarze czasu. Zobacz tez zgodnosc zdalny co znaczy.
Jak działa Zbiór Dynamiczny:
Co to jest zestaw w rozumieniu matematycznym, rozpatrywany dodatkowo z mozliwoscia zmiany swojej liczebnosci. Skonczone z.d. sa jedna z fundamentalnych Ä struktur danych, na których dzialaja komputery zdalny słownik.
Jak działa Zmiana Trybu Wykonywania Zadania:
Co to jest przylaczenie Ä zadania wsadowego do Ä terminalu (okna) lub uczynienie z Ä zadania interakcyjnego zadania wsadowego, polaczone ze wskazaniem pliku (skryptu) z Ä opisem zadania zdalny znaczenie.

Czym jest Zdalny znaczenie w Słownik programisty Z .