Słownik zatrzymanie co to jest? Do czego służy ostatniej Ä dyrektyw albo specjalnej dyrektyw.

Czy przydatne?

Co to jest zatrzymanie

Co to jest ZATRZYMANIE: zakonczenie dzialania programu w wyniku wykonania jego ostatniej Ä dyrektyw albo specjalnej dyrektyw konczacej prace programu (na przykład exit albo abort). Poprzez z. rozumie się tez chwilowa przerwe w pracy programu wywołana na przykład pobieraniem danych z otoczenia. Zobacz tez zakonczenie procesu, czekanie
Jak działa Zarzadca Kopii:
Co to jest pod opieka jeden ze zwielokrotnionych obiektów danych w Ä systemie rozproszonym, odpowiedzialny między innymi za utrzymywanie aktualnosci obiektu. Z.k. moze wystepowac zarówno w roli Ä serwera, jak i zatrzymanie co to jest.
Jak działa Zrzut Zawartosci Ekranu:
Co to jest utrwalenie w pliku obrazu wyswietlanego na ekranie Ä monitora. Zobacz tez program rezydujacy zatrzymanie definicja.
Jak działa Zaznaczanie:
Co to jest wyodrebniania bloków tekstu albo fragmentów wyswietlanych na ekranie obrazów polegajaca na uzyciu myszy (Ä przeciaganie) albo szczególnych Ä operacji klawiszowych w polaczeniu z klawiszami strzalek zatrzymanie co znaczy.
Jak działa Znak #:
Co to jest symbol Ä kodu ASCII, czasami uzywany dla wyróznienia liczb Ä ósemkowych, niekiedy zas jako uniwersalny symbol monetarny (dzis móglby symbolizowac euro zatrzymanie słownik.
Jak działa Zmienna Dynamiczna:
Co to jest w okresie dzialania programu za pomoca specjalnej dyrektyw (new, malloc) i usuwana za pomoca odpowiedniej dyrektyw (delete, free) albo automatycznie, w trakcie Ä laczenia nieuzytków. Wykorzystywanie zatrzymanie znaczenie.

Czym jest Zatrzymanie znaczenie w Słownik programisty Z .