Słownik zatrzymanie co to jest? Do czego służy ostatniej Ä dyrektyw albo specjalnej dyrektyw.

Czy przydatne?

Co to jest zatrzymanie

Co to jest ZATRZYMANIE: zakonczenie dzialania programu w wyniku wykonania jego ostatniej Ä dyrektyw albo specjalnej dyrektyw konczacej prace programu (na przykład exit albo abort). Poprzez z. rozumie się tez chwilowa przerwe w pracy programu wywołana na przykład pobieraniem danych z otoczenia. Zobacz tez zakonczenie procesu, czekanie
Jak działa Zastosowania Komputerów W Matematyce:
Co to jest powstawaly jako maszyny matematyczne, przyspieszajace wykonywanie obliczen. Ta wlasnosc po pól wieku ich rozwoju nie traci znaczenia odnosząc się do obliczeniowych aspektów matematyki. Wszelako zatrzymanie co znaczy.
Jak działa Zdolnosc Do Wspóldzialania:
Co to jest uzytkowej mechanizmów oprogramowania, implikujacy rozstrzygniecia projektowe, w mysl których dwa niezaleznie rozwijane (zarówno w okresie, jak i w przestrzeni) mechanizmy beda w stanie kooperowac. Z zatrzymanie krzyżówka.
Jak działa Zmienna Polimorficzna:
Co to jest Ä zmienna, która moze przyjmowac Ä wartosci róznych Ä typów, na przykład pochodzacych od jednego typu nadrzednego. Zobacz tez polimorfizm podtypowy, typ monomorficzny zatrzymanie co to jest.
Jak działa Zmienna Warunkowa:
Co to jest użytkowany do Ä synchronizacji; na z.w. sa okreslone dwa dzialania: (1) wait (czekaj), powodujace oczekiwanie Ä procesu do chwili wykonania poprzez inny mechanizm operacji (2) signal (sygnalizuj zatrzymanie słownik.
Jak działa Zwalnianie Urzadzenia:
Co to jest zewnetrzne, takie jak Ä drukarki, plotery albo lacza sieciowe, musza byc uzywane na zasadzie wylacznosci, co wymaga uprzedniego ich rezerwowania w Ä systemie operacyjnym. Po użyciu urzadzenia Ä zatrzymanie czym jest.

Czym jest Zatrzymanie znaczenie w Słownik programisty Z .