Słownik zasada plac za uzywanie co to jest? Do czego służy uslugi sieciowe, wymierzanych w sposób.

Czy przydatne?

Co to jest zasada "plac za uzywanie"

Co to jest ZASADA "PLAC ZA UZYWANIE": koncepcja oplat za dzialanie oprogramowania, w tym za Ä uslugi sieciowe, wymierzanych w sposób ciagly. W mysl zasady pay-per-use oplaty telefoniczne nie powinny opierac się na abonamentach i "impulsach" obejmujacych kilka min., ale na obliczaniu czasu polaczen ze znacząco wieksza dokladnoscia, na przykład do 1 s albo lepsza, tak jak za inne "media" ciagle, na przykład za wode, benzyne albo gaz. Zasade p.z.u. z powodzeniem realizuja nie wszystkie skomputeryzowane mechanizmy parkometrów. Sa równiez rozwazane, cokolwiek kontrowersyjne, zamiary wdrazania zasady p.z.u. odnosząc się do korzystania z Ä oprogramowania. Ä Komponenty oprogramowania moga byc zbyt drobne, by rozliczac korzystanie z nich z osobna i w sposób ciagly. Mozna wiec oczekiwac, ze uzywajac ulubionych edytorów albo programów pocztowych wciaz jeszcze bedziemy ponosic oplaty tylko przy ich kupnie.
Na razie
Jak działa Zgodnosc Wstecz I W Przód:
Co to jest Ä zdolnosc do wspóldzialania Ä mechanizmów, rozpatrywana w wymiarze czasu. Zobacz tez zgodnosc zasada "plac za uzywanie" co to jest.
Jak działa Zaslanianie:
Co to jest sukces straty Ä widocznosci obiektu (na przykład Ä zmiennej) wywołany otwarciem w trakcie wykonywania programu nowego poziomu oznaczen (Ä bloku zasada "plac za uzywanie" definicja.
Jak działa Zakres:
Co to jest przedzial wartosci dla danej okreslonego typu; 2. w i d o c z n o s c (visibility), region dzialania (dostepnosci) nazwy albo obiektu w programie, wyznaczony nawiasami jezykowymi albo utworzony zasada "plac za uzywanie" co znaczy.
Jak działa Zastosowania Komputerów W Domu:
Co to jest juz zastosowan, jakimi sa gry komputerowe albo cyfrowe aspekty telewizji, w coraz wiekszym stopniu w oprzyrzadowanie mikroprocesorowe jest wyposazany sprzet gospodarstwa domowego. Program postępowy zasada "plac za uzywanie" słownik.
Jak działa Zastosowania Komputerów W Humanistyce:
Co to jest ROM miesci 1000 ksiazek, ekran monitora rozróznia 40 razy wiecej kolorów niz jest w stanie rozpoznac oko ludzkie - komputery sa nadzwyczajnie silna proteza ludzkich zmyslów. To, w jaki sposób zostana zasada "plac za uzywanie" znaczenie.

Czym jest zasada plac za uzywanie znaczenie w Słownik programisty Z .