Słownik zarzadzanie energia co to jest? Do czego służy przykład Ä dysków) posiadana poprzez.

Czy przydatne?

Co to jest zarzadzanie energia

Co to jest ZARZADZANIE ENERGIA: zdolnosc wylaczania bezczynnych Ä urzadzen zewnetrznych (na przykład Ä dysków) posiadana poprzez nowoczesne Ä procesory, używana zwlaszcza w zasilanych z Ä akumulatorów Ä komputerach przenosnych. Korzystanie z mozliwosci z.e. jest równiez nazywane robota w t r y b i e o s z c z e d z a n i a e n e r g i i (power save mode). Zobacz tez tryb uspienia, APM, ACPI
Jak działa Zaniechanie Kaskadowe:
Co to jest konsekwencja zaniechania któregos z hierarchicznie powiazanych mechanizmów w systemach wieloprogramowych albo rozproszonych. Z.k. moze dotyczyc wstepnie zatwierdzonych transakcji zagniezdzonych zarzadzanie energia co to jest.
Jak działa Zajmowanie Dwufazowe:
Co to jest przydzielania zasobów potrzebnych do wykonania transakcji, polegajaca na rozdzieleniu faz ich zajmowania (odmiennie: blokowania, rezerwowania) i zwalniania. S c i s l e z a j m o w a n i e d w u f a zarzadzanie energia definicja.
Jak działa Zdarzenie:
Co to jest zaistniala w Ä systemie operacyjnym powodujaca zmiane stanu któregos z Ä mechanizmów, na przykład nadejscie oczekiwanego komunikatu albo zakonczenie operacji wejscia- -wyjscia; 2. w systemie Ä zarzadzanie energia co znaczy.
Jak działa Zaslepka:
Co to jest Ä obudowy komputera zakrywajacy otwór na dodatkowy Ä modul Ä PC, na przykład dodatkowy Ä naped dysków albo Ä karte rozszerzajaca; 2. prowizoryczny fragment Ä kodu dolaczany do nieukonczonego programu zarzadzanie energia słownik.
Jak działa Zdalny System Plików:
Co to jest Ä mechanizm plików zainstalowany na odleglym komputerze, dostepny za pomoca operacji Ä montazu albo Ä zdalnych wywolan procedur (RPC). Zobacz tez rozproszony mechanizm plików, serwer bezstanowy zarzadzanie energia znaczenie.

Czym jest Energia Zarzadzanie znaczenie w Słownik programisty Z .