Słownik zargon IRC co to jest? Do czego służy pogawedek prowadzonych na zywo. Osobom rozmawiajacym.

Czy przydatne?

Co to jest zargon IRC

Co to jest ZARGON IRC: specyficzny jezyk, którym operuja bywalcy internetowych pogawedek prowadzonych na zywo. Osobom rozmawiajacym poprzez internetowe kanaly IRC czesto zdarza się prowadzic kilka rozmów jednoczesnie albo dyskutowac na przemian z wykonywaniem innych prac na komputerze. To, i niechec do placenia wysokich rachunków telefonicznych, skutkuje, ze jezyk internetowych pogawedek "on-line" obfituje w wyrazenia skrócone i skrótowce, które zakradaja się nawet do poczty elektronicznej. Czesc z nich jest powszechnie znana, inne sa rozpoznawane lokalnie. Pomieszczony w sieci Internet slownik z. IRC (www.leonardo.spidernet.net/ copernicus/831/mirc/tips5/jarg.html) liczyl w polowie 2000 r. 189 hasel. Obszerny zestaw skrótów użytkowanych w pogawedkach IRC zawarto w Dodatku 1. Zdarzenie "internetowej mowy" pozostaje w polu zainteresowan jezykoznawców.
Zobacz tez 10Q, FAQ, HOF, ILY, RTFM, mowa skrótów w Internecie
Jak działa Zgodnosc:
Co to jest oprogramowania albo Ä sprzetu do poprawnego dzialania mimo róznic wersji albo pochodzenia; mozliwosc funkcjonalnego zastepowania przedmiotów Ä mechanizmu komputerowego. Z g o d n o s c w g ó r e zargon irc co to jest.
Jak działa Zmienna Chroniona:
Co to jest 1. Ä zmienna dzielona; 2. zmienna o ograniczonym Ä zakresie albo dziedziczeniu zargon irc definicja.
Jak działa Zasada "Wszystko Albo Nic":
Co to jest między innymi przy przetwarzaniu Ä transakcji, które musza byc realizowane od poczatku do konca lub nie nalezy wykonywac ich w ogóle. Z.w.a.n. wystepuje tez, w sposób niezbędny, w razie Ä zargon irc co znaczy.
Jak działa Zwielokrotnianie:
Co to jest Ä pliku (Ä obiektu) na róznych komputerach w celu polepszenia jego Ä dostepnosci i uodpornienia na Ä awarie; 2. wyposazenie Ä mechanizmu w dodatkowe egzemplarze poszczególnych zasobów (plików zargon irc słownik.
Jak działa Ziarnistosc:
Co to jest przetwarzania albo obszarów danych uwzgledniana w dzialaniach realizowanych poprzez Ä mechanizmy wielodostepne albo rozproszone. W bazach danych rozwaza się z i a r n i s t o s c z a j- m o w a n i a zargon irc znaczenie.

Czym jest Irc Zargon znaczenie w Słownik programisty Z .