Słownik zacheta co to jest? Do czego służy migajacy kursor w oknie dialogowym), zapraszajacy.

Czy przydatne?

Co to jest zacheta

Co to jest ZACHETA: symbol wyswietlany na ekranie monitora (strzalka albo sam migajacy kursor w oknie dialogowym), zapraszajacy uzytkownika do podjecia nastepnego dzialania, na przykład do napisania polecenia
Jak działa Zworka:
Co to jest miniaturowa nasadka zwierajaca dwie z kilku mozliwych do polaczenia Ä koncówek, sluzaca do zmiany trybu dzialania Ä karty. Zmiany polaczenia dokonuje się za pomoca pincety przy wylaczonym Ä zasilaniu zacheta co znaczy.
Jak działa Zastosowania Komputerów W Lacznosci:
Co to jest powiedzenie, ze nic w technice tak dobrze nie pasuje do siebie, jak komputery i telefony: sieci telekomunikacyjne oddaja uslugi jako lacza komputerowe, natomiast komputeryzacja central telefonicznych zacheta krzyżówka.
Jak działa Zestaw:
Co to jest zestaw przedmiotów wzajemnie się uzupelniajacych albo zastepujacych, na przykład z. znaków, testów, z. sprzetowy komputera zacheta co to jest.
Jak działa Zwielokrotnianie Kopii Podstawowej:
Co to jest uaktualniania kopii w Ä rozproszonym systemie plików, polegajacy na wyróznieniu jednego z serwerów plików jako podstawowego, wobec którego pozostale serwery sa wtórne. Uaktualnienie dokonywane jest zacheta słownik.
Jak działa Zadanie:
Co to jest zlecanych poprzez uzytkownika do wykonania poprzez mechanizm komputerowy. Z. moze przebiegac w trybie interakcyjnym, pod stalym dozorem uzytkownika albo moze byc pozostawione w systemie do zacheta czym jest.

Czym jest Zacheta znaczenie w Słownik programisty Z .