Słownik Y2K co to jest? Do czego służy dzialania mechanizmów komputerowych, wynikajace z.

Czy przydatne?

Co to jest Y2K

Co to jest Y2K: przewidywane na rok 2000 potencjalne zagrozenie poprawnego dzialania mechanizmów komputerowych, wynikajace z wykorzystania w wielu programach, zwlaszcza starszych (na przykład napisanych w jezyku Cobol), skróconego, dwucyfrowego zapisu roku w dacie. Rok 2000 w takich programach przyjmowal wartosc 00, co moglo spowodowac blad logiczny. Prócz realnego niebezpieczenstwa zaburzen w dzialaniu mechanizmów komputerowych powody zgielku wokól Y2K nosily znamiona koniunkturalne i komercyjne. Rzeczywiste szkody poczynione w komputerach poprzez Y2K okazaly się znikome. Zobacz tez Michal Aniol, I Love You
Jak działa Yoyo:
Co to jest yoyo.pl) nastawionego na mlodszych internautów, zawierajacego aktualne wiadomosci między innymi z obszarów handlu i nauki. Yoyo umozliwia latwy dostep do 8 wyszukiwarek (Polski Infoseek, Wow, Hotbot y2k co to jest.
Jak działa YACC:
Co to jest kompilator kompilatorów, obiekt wyposazenia narzedziowego mechanizmu UNIX. Zobacz tez program narzedziowy y2k definicja.
Jak działa Yahoo:
Co to jest wyszukiwarka i portal internetowy, w swoim czasie dzialajaca w Internecie jako jedyna, przygotowana poprzez Davida Filo i Jerry'ego Yanga, absolwentów Stanford University, skomercjalizowana od 1995 r y2k co znaczy.
Jak działa Yamaha:
Co to jest koncern japonski, między innymi znany producent szerokiej gamy komputerowych syntezatorów dzwieku i instrumentów muzycznych y2k słownik.

Czym jest Y2K znaczenie w Słownik programisty Y .