Słownik XML co to jest? Do czego służy umozliwiajacy definiowanie jezyków szczególnych zastosowan.

Czy przydatne?

Co to jest XML

Co to jest XML: zdefiniowany poprzez konsorcjum W3 podzbiór jezyka SGML umozliwiajacy definiowanie jezyków szczególnych zastosowan do uzytku w WWW (XML 1.0, 1997 r.); wersja jezyka UML z definiowanymi operacjami znaków korektorskich. XML jest dostepny w piatych wersjach przegladarek spółek Microsoft i Netscape
Jak działa XBASE:
Co to jest bazy danych (przyklad standardu de facto), wzorowany na pierwszym szeroko spopularyzowanym systemie zarzadzania baza danych o nazwie dBASE produkcji Ashton-Tate. Zarówno jezyk zapytan dBASE II (1981 xml co znaczy.
Jak działa X.400:
Co to jest pocztowego przyjety poprzez wiekszosc sluzb publicznych w swiecie, przestrzegany poprzez takie spółki, jak Digital, Lotus, Microsoft, HP, IBM, Tandem i SoftSwitch; umozliwia obsluge obiektów BLOB i xml krzyżówka.
Jak działa XGA:
Co to jest karta graficzna wyswietlajaca 256 kolorów z rozdzielczoscia 1024 ) 768 piksli lub 65 536 kolorów z rozdzielczoscia 640 ) 480 piksli. Zobacz tez CGA xml co to jest.
Jak działa X/Open:
Co to jest producentów przemyslu komputerowego, powstale w 1984 r. w celu ratyfikowania i upowszechniania otwartej wersji mechanizmu UNIX. W 1996 r. polaczone z OSF w Open Group; 2. standard zarzadzania xml słownik.
Jak działa XENIX:
Co to jest wersja mechanizmu UNIX przygotowana poprzez firme Microsoft dla komputerów typu IBM PC. Zobacz tez mechanizmy uniksowe xml czym jest.

Czym jest Xml znaczenie w Słownik programisty X .