Słownik Xeon co to jest? Do czego służy 32-bitowy o architekturze CISC, z 32 KB pamieci podrecznej.

Czy przydatne?

Co to jest Xeon

Co to jest XEON: wzmocniony (drozszy) schemat procesora Pentium II albo III, 32-bitowy o architekturze CISC, z 32 KB pamieci podrecznej L1 i 0,5-2 MB pamieci L2, taktowany z czestotliwoscia 550 MHz (wywodzony od Pentium III - do 733 MHz). Zobacz tez mikroprocesory spółki Intel, Celeron
Jak działa X/Open:
Co to jest producentów przemyslu komputerowego, powstale w 1984 r. w celu ratyfikowania i upowszechniania otwartej wersji mechanizmu UNIX. W 1996 r. polaczone z OSF w Open Group; 2. standard zarzadzania xeon co znaczy.
Jak działa X-Windows:
Co to jest fundamentalne graficznego interfejsu uzytkownika, przygotowane w MIT w 1984 r. z przeznaczeniem do pracy w systemach uniksowych; wielokrotnie ulepszane i rozszerzane (wersja X11 z lat xeon krzyżówka.
Jak działa X.25:
Co to jest telekomunikacyjny standard protokolu polaczeniowego warstwy sieciowej, lacza danych i fizycznej rekomendowany poprzez CCITT i przyjety poprzez ISO xeon co to jest.
Jak działa X-Servis:
Co to jest spółka polska zajmujaca się promocja, rozpowszechnianiem i wdrazaniem mechanizmów baz danych, między innymi we wspólpracy z Sybase xeon słownik.
Jak działa XDS-940:
Co to jest operacyjny z lat szescdziesiatych XX w. przygotowany w Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley; jeden z pierwszych mechanizmów z podzialem czasu, podwójnym trybem dzialania, i stronicowaniem. Zobacz xeon czym jest.

Czym jest Xeon znaczenie w Słownik programisty X .