Słownik XDS-940 co to jest? Do czego służy przygotowany w Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley.

Czy przydatne?

Co to jest XDS-940

Co to jest XDS-940: [hist.] mechanizm operacyjny z lat szescdziesiatych XX w. przygotowany w Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley; jeden z pierwszych mechanizmów z podzialem czasu, podwójnym trybem dzialania, i stronicowaniem. Zobacz tez THE
Jak działa X/Open:
Co to jest producentów przemyslu komputerowego, powstale w 1984 r. w celu ratyfikowania i upowszechniania otwartej wersji mechanizmu UNIX. W 1996 r. polaczone z OSF w Open Group; 2. standard zarzadzania xds-940 co znaczy.
Jak działa XENIX:
Co to jest wersja mechanizmu UNIX przygotowana poprzez firme Microsoft dla komputerów typu IBM PC. Zobacz tez mechanizmy uniksowe xds-940 krzyżówka.
Jak działa X.500:
Co to jest poprzez CCITT (pózniej ITU-TSS) standard globalnych uslug katalogowych, oznaczony w zbiorze standardów miedzynarodowych jako ISO 9594, dzialajacych na obiektach takich, jak państwa, przedsiebiorstwa xds-940 co to jest.
Jak działa X.509:
Co to jest CCITT, podtrzymywany poprzez ITU-TSS, standard z 1988 r., poprawiony w 1993 r., okreslajacy zasady mocnego uwierzytelniania kluczy jawnych, magazynowanych w katalogu standardu X.500; opiera się na xds-940 słownik.
Jak działa Xtree:
Co to jest hist.] dostępny, niegraficzny program powlokowy ulatwiajacy korzystanie z mechanizmu operacyjnego MS-DOS, konkurujacy przed upowszechnieniem interfejsów graficznych z programem Norton Commander xds-940 czym jest.

Czym jest 940 Xds znaczenie w Słownik programisty X .