Słownik X.400 co to jest? Do czego służy sluzb publicznych w swiecie, przestrzegany poprzez takie.

Czy przydatne?

Co to jest X.400

Co to jest X.400: standard protokolu pocztowego przyjety poprzez wiekszosc sluzb publicznych w swiecie, przestrzegany poprzez takie spółki, jak Digital, Lotus, Microsoft, HP, IBM, Tandem i SoftSwitch; umozliwia obsluge obiektów BLOB i elektroniczna wymiane danych, tworzac zreby dla uslug bezpieczenstwa i rozproszonych uslug katalogowych. Zobacz tez X.500, X.509, ITU-TSS
Jak działa XENIX:
Co to jest wersja mechanizmu UNIX przygotowana poprzez firme Microsoft dla komputerów typu IBM PC. Zobacz tez mechanizmy uniksowe x.400 co znaczy.
Jak działa XDS-940:
Co to jest operacyjny z lat szescdziesiatych XX w. przygotowany w Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley; jeden z pierwszych mechanizmów z podzialem czasu, podwójnym trybem dzialania, i stronicowaniem. Zobacz x.400 krzyżówka.
Jak działa XT:
Co to jest hist.] oznaczenie ulepszonego komputera typu IBM PC (1983), wyposazonego w procesor Intel 8086 albo 8088; takze nazwa typu zastosowanej dla niego, plaskiej obudowy. Zobacz tez AT, Intel 80x86 x.400 co to jest.
Jak działa Xerox PARC:
Co to jest oddzial badawczy spółki X e r o x C o r p o r a t i o n, znany z wielu innowacji poczynionych w latach 70. i 80. XX w., między innymi z opracowania sieci Ethernet, pierwszej stacji roboczej x.400 słownik.
Jak działa Xtree:
Co to jest hist.] dostępny, niegraficzny program powlokowy ulatwiajacy korzystanie z mechanizmu operacyjnego MS-DOS, konkurujacy przed upowszechnieniem interfejsów graficznych z programem Norton Commander x.400 czym jest.

Czym jest 400 X znaczenie w Słownik programisty X .