Słownik X.25 co to jest? Do czego służy sieciowej, lacza danych i fizycznej rekomendowany poprzez.

Czy przydatne?

Co to jest X.25

Co to jest X.25: telekomunikacyjny standard protokolu polaczeniowego warstwy sieciowej, lacza danych i fizycznej rekomendowany poprzez CCITT i przyjety poprzez ISO
Jak działa X-Servis:
Co to jest spółka polska zajmujaca się promocja, rozpowszechnianiem i wdrazaniem mechanizmów baz danych, między innymi we wspólpracy z Sybase x.25 co znaczy.
Jak działa X.500:
Co to jest poprzez CCITT (pózniej ITU-TSS) standard globalnych uslug katalogowych, oznaczony w zbiorze standardów miedzynarodowych jako ISO 9594, dzialajacych na obiektach takich, jak państwa, przedsiebiorstwa x.25 krzyżówka.
Jak działa X-Windows:
Co to jest fundamentalne graficznego interfejsu uzytkownika, przygotowane w MIT w 1984 r. z przeznaczeniem do pracy w systemach uniksowych; wielokrotnie ulepszane i rozszerzane (wersja X11 z lat x.25 co to jest.
Jak działa X/Open:
Co to jest producentów przemyslu komputerowego, powstale w 1984 r. w celu ratyfikowania i upowszechniania otwartej wersji mechanizmu UNIX. W 1996 r. polaczone z OSF w Open Group; 2. standard zarzadzania x.25 słownik.
Jak działa X.400:
Co to jest pocztowego przyjety poprzez wiekszosc sluzb publicznych w swiecie, przestrzegany poprzez takie spółki, jak Digital, Lotus, Microsoft, HP, IBM, Tandem i SoftSwitch; umozliwia obsluge obiektów BLOB i x.25 czym jest.

Czym jest 25 X znaczenie w Słownik programisty X .