Słownik wzbogacony format tekstowy co to jest? Do czego służy umozliwiajacy wymiane dokumentów.

Czy przydatne?

Co to jest wzbogacony format tekstowy

Co to jest WZBOGACONY FORMAT TEKSTOWY: przygotowany poprzez firme Microsoft format zamiany plików umozliwiajacy wymiane dokumentów miedzy róznymi edytorami tekstu i innymi programami z zachowaniem wizualnej formy dokumentu ( krojów, akapitów, wciec i tak dalej). Plik w formacie RTF zawiera, oprócz zasadniczego tekstu, standaryzowane opisy regul jego formatowania. Zobacz tez metajezyk
Jak działa Wiersz Tekstu:
Co to jest najczesciej w kodzie ASCII z ew. modyfikacjami) zakonczony znakiem konca wiersza. W.t. jest czesto nieprawidłowo nazywany linia tekstu (ten ostatni termin ma szczególne znaczenie w poligrafii). Nie wzbogacony format tekstowy co znaczy.
Jak działa Wtyk Zenski:
Co to jest odmiana wtyku z otworami na szpilki. Zobacz tez gniazdo meskie, zlacze wzbogacony format tekstowy krzyżówka.
Jak działa Wpis Katalogowy:
Co to jest mechanizmu plików. W.k. zawiera nazwe pliku (na przykład w kodzie ASCII) i atrybuty pliku, takie jak: dlugosc pliku (w bajtach), typ, data utworzenia, data ostatniej modyfikacji, prawa dostepu i in wzbogacony format tekstowy co to jest.
Jak działa Wiazanie Adresów:
Co to jest ustalanie adresów w programie przygotowywanym do wykonania; w.a. moze się odbywac statycznie albo dynamicznie. Zobacz tez wiazanie statyczne wzbogacony format tekstowy słownik.
Jak działa Wskazywanie:
Co to jest z komputerem polegajacy na odnoszeniu się do obiektów uwidacznianych na ekranie ( ikon, przedmiotów menu) za pomoca myszy albo kursora. Wskazany przedmiot w celu potwierdzenia czesto wymienia barwe wzbogacony format tekstowy czym jest.

Czym jest Tekstowy Format Wzbogacony znaczenie w Słownik programisty W .