Słownik wtórne uzytkowanie czarnej skrzynki co to jest? Do czego służy cokolwiek poza jej.

Czy przydatne?

Co to jest wtórne uzytkowanie czarnej skrzynki

Co to jest WTÓRNE UZYTKOWANIE CZARNEJ SKRZYNKI: 1. idea uzytkowania wtórnego implementacji bez wnikania w cokolwiek poza jej interfejsami i specyfikacjami. Na przykład interfejsy API zwykle nie odslaniaja swojej wewnetrznej implementacji. Budowanie na poziomie API jest równowazne w.u.c.s. implementacji danego interfejsu API; 2. inna nazwa komponowania obiektów, użytkowana w razie gdy ono jest oparte na ekspedycji, a nie na delegacji, okreslajaca bezposrednie korzystanie z interfejsów uzytych obiektów. Zobacz tez inzynieria oprogramowania
Jak działa Watek:
Co to jest jednostka zastosowania procesora, dynamiczna czesc procesu, w sklad której wchodza: licznik rozkazów, zestaw rejestrów i region stosu. W. dzieli z innymi równorzednymi watkami przestrzen adresowa wtórne uzytkowanie czarnej skrzynki co to jest.
Jak działa Wydawnictwa Multimedialne:
Co to jest encyklopedie, slowniki i tym podobne rozpowszechniane na plytach CD-ROM. E n- c y k l o p e d i a m u l t i m e d i a l n a, prócz tekstowych opisów hasel, zawiera prezentacje graficzne, dzwiekowe i wtórne uzytkowanie czarnej skrzynki definicja.
Jak działa Wciecie:
Co to jest 1. odstep poprzedzajacy pierwszy widoczny symbol dyrektyw w tekscie programu, podkreslajacy hierarchie podporzadkowan dyrektyw; 2. odstep rozpoczynajacy akapit wtórne uzytkowanie czarnej skrzynki co znaczy.
Jak działa Wtyk:
Co to jest obiekt stykowy zlacza wspólpracujacy z gniazdkiem, sluzacy do latwego i szybkiego tworzenia (albo przerywania) obwodów elektrycznych wtórne uzytkowanie czarnej skrzynki słownik.
Jak działa Wiersz Stanu:
Co to jest przykład w edytorach, wiersz u dolu albo u góry ekranu, poświęcony na wiadomości o stanie programu, takie jak nazwa przetwarzanego pliku, wspólrzedne kursora, ilosc zajetej pamieci, liczba otwartych wtórne uzytkowanie czarnej skrzynki znaczenie.

Czym jest wtórne uzytkowanie czarnej skrzynki znaczenie w Słownik programisty W .