Słownik wtórne uzytkowanie czarnej skrzynki co to jest? Do czego służy cokolwiek poza jej.

Czy przydatne?

Co to jest wtórne uzytkowanie czarnej skrzynki

Co to jest WTÓRNE UZYTKOWANIE CZARNEJ SKRZYNKI: 1. idea uzytkowania wtórnego implementacji bez wnikania w cokolwiek poza jej interfejsami i specyfikacjami. Na przykład interfejsy API zwykle nie odslaniaja swojej wewnetrznej implementacji. Budowanie na poziomie API jest równowazne w.u.c.s. implementacji danego interfejsu API; 2. inna nazwa komponowania obiektów, użytkowana w razie gdy ono jest oparte na ekspedycji, a nie na delegacji, okreslajaca bezposrednie korzystanie z interfejsów uzytych obiektów. Zobacz tez inzynieria oprogramowania
Jak działa Wykonywalny:
Co to jest nadajacy się do przetwarzania poprzez procesor. Mianem w. opatrywane sa pliki skompilowane i skonsolidowane. Zobacz tez kompilacja, konsolidacja, ladowanie, wykonanie wtórne uzytkowanie czarnej skrzynki co znaczy.
Jak działa Wymiar:
Co to jest termin uzywany odnosząc się do tablic, grafiki komputerowej, a takze odnosząc się do zlozonosci. W razie tablic w. jest jednym z atrybutów okreslanych w deklaracji tablicy. Zobacz tez 3D wtórne uzytkowanie czarnej skrzynki krzyżówka.
Jak działa Wizytator:
Co to jest wzorzec projektowania reprezentujacy operacje, która ma byc realizowana na elementach struktury obiektu, pozwalajacy na definiowanie nowej operacji bez zmian w klasach przedmiotów, do których wtórne uzytkowanie czarnej skrzynki co to jest.
Jak działa Wybieranie Tonowe:
Co to jest polaczenia telefonicznego poprzez podanie następnych cyfr numeru, nie mniej jednak róznym cyfrom odpowiada krótki dzwiek o róznej czestotliwosci. W.t. jest preferowane w wiekszosci skomputeryzowanych wtórne uzytkowanie czarnej skrzynki słownik.
Jak działa Wartosc:
Co to jest stan bitów albo bajtów pamieci reprezentujacych przedmiot danych. Zobacz tez dane wtórne uzytkowanie czarnej skrzynki czym jest.

Czym jest wtórne uzytkowanie czarnej skrzynki znaczenie w Słownik programisty W .