Słownik wiersz stanu co to jest? Do czego służy u góry ekranu, poświęcony na wiadomości o stanie.

Czy przydatne?

Co to jest wiersz stanu

Co to jest WIERSZ STANU: w aplikacjach, na przykład w edytorach, wiersz u dolu albo u góry ekranu, poświęcony na wiadomości o stanie programu, takie jak nazwa przetwarzanego pliku, wspólrzedne kursora, ilosc zajetej pamieci, liczba otwartych buforów, niekiedy biezacy czas i tym podobne W.s. wystepuje w interfejsach prostszego typu (tekstowych). W interfejsach graficznych, gdzie przykładem w.s. jest p a s e k s t a n u, dodatkowe wiadomości o stanie programu mozna uzyskac w szczególnym oknie
Jak działa Wyscig:
Co to jest asynchronicznego ukladu elektronicznego, polegajaca na podtrzymaniu niewlasciwego stanu powodowanego niejednoczesna zmiana stanu przerzutników ukladu. W. nie zagrazaja taktowanym zegarem ukladom wiersz stanu co znaczy.
Jak działa Wspólczynnik Trafien:
Co to jest adresów stron wykrytych w rejestrach asocjacyjnych do ogólnej liczby poszukiwanych adresów; rozsadna wartosc w.t. powinna wynosic powyzej 80 proc., w przeciwnym razie stronicowanie dziala zbyt wolno wiersz stanu krzyżówka.
Jak działa WORM:
Co to jest dysków wymiennych nadajacych się do jednokrotnego zapisu (z ewentualnym wielokrotnym dopisywaniem) i wielokrotnego czytania. Dysk WORM jest wykonany z cienkiej folii aluminiowej oblozonej dwiema wiersz stanu co to jest.
Jak działa Wezwanie:
Co to jest skierowane z dolnej warstwy oprogramowania do warstwy wyzszej, na przykład komunikat przeslany poprzez jadro do mechanizmu wykonawczego; odwolanie w góre mechanizmu. Zobacz tez przywolanie wiersz stanu słownik.
Jak działa Wyszukiwanie Wzorca:
Co to jest odnajdywania zadanego podciagu następnych przedmiotów tablicy, na przykład poszukiwanie slowa w pliku tekstowym. Najprostszy algorytm w.w. (tak zwany naiwny) mozna opisac jako przesuwanie nad wiersz stanu czym jest.

Czym jest Stanu Wiersz znaczenie w Słownik programisty W .