Słownik wideoplik co to jest? Do czego służy magnetowid albo adekwatnie oprogramowany komputer.

Czy przydatne?

Co to jest wideoplik

Co to jest WIDEOPLIK: plik zawierajacy zapis mozliwy do odtworzenia poprzez magnetowid albo adekwatnie oprogramowany komputer. Zobacz tez AVI, CD- -ROM XA
Jak działa Whois:
Co to jest zawierajaca lista wszystkich zarejestrowanych domen internetowych wspólnie z nazwami ich uzytkowników; równiez nazwa aplikacji sluzacej do przeszukiwania tej bazy; 2. program narzedziowy wideoplik co to jest.
Jak działa Wejscie Glosowe:
Co to jest sterowania komputerem za pomoca glosu, coraz powszechniejsza w specjalizowanych, przenosnych urzadzeniach komputerowych, użytkowana do rozpoznawania osób uprawnionych do dostepu do mechanizmów wideoplik definicja.
Jak działa Warstwa Transportu:
Co to jest stosu protokolów standardu ISO OSI okreslajaca dostep do sieci na niskim poziomie i reguly przesylania komunikatów miedzy klientami, między innymi dzielenie komunikatów na pakiety, dopilnowywanie wideoplik co znaczy.
Jak działa Write:
Co to jest dawn.] prosty edytor tekstu, obiekt wyposazenia starszych mechanizmów Microsoft Windows (do wersji 3.1, wlacznie wideoplik słownik.
Jak działa Warunek:
Co to jest której wystapienia zalezy wykonanie jakiejs operacji, na przykład istnienie okreslonego pliku na dysku, uplyniecie umownego czasu, podanie poprawnego hasla. W programach w. nosi nazwe warunku wideoplik znaczenie.

Czym jest Wideoplik znaczenie w Słownik programisty W .