Słownik vi, vim co to jest? Do czego służy edytora Emacs obierany jako domyslny w systemach.

Czy przydatne?

Co to jest vi, vim

Co to jest VI, VIM: edytor plików tekstowych starszej generacji, w okolicy edytora Emacs obierany jako domyslny w systemach uniksowych. W czasach swojej swietnosci przelamywal bariere edytorów wsadowych, umozliwiajac redagowanie programu wprost na ekranie, bez przygotowywania skryptu. Ulepszona wersja edytora vi, o nazwie vim (VIsual editor iMproved), znajduje aktualnie uzytkowników na przykład w systemie Linux
Jak działa V.Xx:
Co to jest modulacji przygotowany poprzez ITU-TSS (jednostka organizacyjna ITU, dawn. CCITT); obejmuje kilkanascie standardów (tabela). Zobacz tez RS-232-C, modem, faks, faksomodem, szum linii, miary vi, vim co znaczy.
Jak działa VULCAN:
Co to jest poprzez F. Sapinskiego i J. Ziebe spółka komputerowa o duzych zaslugach i tradycjach w kompleksowej komputeryzacji szkolnictwa. Wywodzaca się z V. spółka VULCAN MEDIA specjalizuje się w opracowywaniu vi, vim krzyżówka.
Jak działa VisiCalc:
Co to jest oprogramowanie wizualnego kalkulatora przygotowane poprzez Dana Bricklina i Boba Frankstona, od 1979 r. w kooperacji z spółka Apple (sprzedawane poprzez VisiCorp). V. zyskal duze uznanie uzytkowników vi, vim co to jest.
Jak działa VAX:
Co to jest rodzina komputerów spółki DEC. Zobacz tez VM i VMS vi, vim słownik.
Jak działa Visual DBASE:
Co to jest pakiet programowania baz danych standardu xBASE wyprodukowany poprzez firme Borland, dostosowany do pracy w srodowisku graficznym. Zobacz tez Delphi95 vi, vim czym jest.

Czym jest Vim Vi znaczenie w Słownik programisty V .