Słownik VBX co to jest? Do czego służy rozszerzenie adaptacyjne standardu Visual Basic. Zobacz tez.

Czy przydatne?

Co to jest VBX

Co to jest VBX: rozszerzenie adaptacyjne standardu Visual Basic. Zobacz tez kontrolka, ActiveX
Jak działa VRML:
Co to jest HTML przygotowane w celu ekonomicznego przesylania obrazów ruchomych (filmowych), wydajnego nawet w uwarunkowaniach ograniczonych szerokosci pasma wystepujacych w sieci Internet. Prace nad VRML vbx co to jest.
Jak działa Visual Basic:
Co to jest Microsoft, użytkowany w srodowisku graficznym Windows 95 (kilka mln uzytkowników) jezyk i mechanizm prototypowania i programowania RAD z uzyciem obiektów. V.B. ma dobre powiazania z systemami vbx definicja.
Jak działa VULCAN:
Co to jest poprzez F. Sapinskiego i J. Ziebe spółka komputerowa o duzych zaslugach i tradycjach w kompleksowej komputeryzacji szkolnictwa. Wywodzaca się z V. spółka VULCAN MEDIA specjalizuje się w opracowywaniu vbx co znaczy.
Jak działa Visual DBASE:
Co to jest pakiet programowania baz danych standardu xBASE wyprodukowany poprzez firme Borland, dostosowany do pracy w srodowisku graficznym. Zobacz tez Delphi95 vbx słownik.
Jak działa Veronica:
Co to jest prosty w obsludze, swistakowaty indeks archiwów komputerowych ; aktualnie rzadko uzywany mechanizm przeszukiwania zasobów internetowych - prekursor WWW. Zobacz tez swistak, wyszukiwarka vbx znaczenie.

Czym jest Vbx znaczenie w Słownik programisty V .