Słownik udawanie co to jest? Do czego służy psychologiczne, jak zaskoczenie, pytania okrezne.

Czy przydatne?

Co to jest udawanie

Co to jest UDAWANIE: 1. metoda wyludzania hasel wykorzystujaca efekty psychologiczne, jak zaskoczenie, pytania okrezne, wywiad dotyczacy informacji ubocznych i tym podobne; 2. dzialanie programu podszywajacego się pod legalny serwer albo mechanizm systemowy, na przykład program udajacy obsluge rejestrowania. Zobacz tez kon trojanski
Jak działa UML:
Co to jest polaczenie kilku popularnych notacji projektowania obiektowego, między innymi OMT. Istnieja programy do automatycznego tworzenia diagramów UML opierając się na programu wyrazonego w jezyku obiektowym udawanie co to jest.
Jak działa Uszlachetnianie:
Co to jest w inzynierii oprogramowania mechanizm stopniowego przechodzenia od specyfikacji do implementacji. Zobacz tez szara skrzynka udawanie definicja.
Jak działa Uslugi Sieci Internet:
Co to jest uslugami sieci Internet, istniejacymi w niej od poczatku sa: poczta elektroniczna i protokól przesylania plików. Wspólnie z ich upowszechnieniem spopularyzowaly się uslugi nazywane listami udawanie co znaczy.
Jak działa USENET:
Co to jest dostarczania i zwielokrotniania nowin zamieszczanych na listach dyskusyjnych w sieci Internet. Zorganizowany w tematyczne ekipy dyskusyjne U. nie podlega cenzurze, ale obowiazuje w nim netykieta udawanie słownik.
Jak działa URL:
Co to jest uzywany między innymi w protokole HTTP, umozliwiajacy jednoznaczne identyfikowanie serwerów i zebranych w nich zasobów hipertekstowych. Adres URL zaczyna się się od nazwy protokolu (na przykład HTTP udawanie znaczenie.

Czym jest Udawanie znaczenie w Słownik programisty U .