Słownik tymczasowy co to jest? Do czego służy pamieci istniejacych w programie tylko poprzez pewien.

Czy przydatne?

Co to jest tymczasowy

Co to jest TYMCZASOWY: okreslenie odnoszone do obiektów, zmiennych, obszarów pamieci istniejacych w programie tylko poprzez pewien czas. Zobacz tez trwaly
Jak działa Tablica Haszowania:
Co to jest tablica, której pozycje reprezentuja wartosci funkcji haszujacej; t.h. sa uzywane do (czesciowego) indeksowania rekordów baz danych. Zobacz tez kolizja w tablicy haszowania tymczasowy co znaczy.
Jak działa Tryb Tekstowy:
Co to jest urzadzenia zewnetrzego, na przykład monitora albo drukarki, gdzie sa dostepne tylko znaki okreslonego kodu (na przykład ASCII); t.t. jest błyskawiczny w dzialaniu, nie umozliwia z kolei dzialan na tymczasowy krzyżówka.
Jak działa Tom:
Co to jest logiczna porcja pamieci masowej, czesto bedaca zarazem fizyczna porcja nosnika pamieci, na przykład dyskietka, dysk kompaktowy albo krazek tasmy magnetycznej. Zobacz tez tom dyskowy tymczasowy co to jest.
Jak działa Typ Wskaznikowy:
Co to jest użytkowany do adresowania obiektów programowych. Jedyna sensowna operacja na danej t.w. jest jej zwiekszanie albo zmniejszanie, przydatne do indeksowania tablic. Mozliwe jest równiez porównywanie tymczasowy słownik.
Jak działa Taryfa:
Co to jest udostepnianych za pomoca wspólnego albo wydzielonego lacza telekomunikacyjnego; w uwarunkowaniach krajowych t. jest droga w relacji do dochodów przytlaczajacej wiekszosci uzytkowników, zwlaszcza tymczasowy czym jest.

Czym jest Tymczasowy znaczenie w Słownik programisty T .