Słownik tom dyskowy co to jest? Do czego służy albo dysk twardy (takze wymienny), na którym.

Czy przydatne?

Co to jest tom dyskowy

Co to jest TOM DYSKOWY: 1. fizyczna jednostka nosnika pamieci dyskowej, dyskietka albo dysk twardy (takze wymienny), na którym istnieje jeden logiczny mechanizm plików; 2. region kazdego z mechanizmów plików wydzielonych na ogromnym dysku; w systemach komputerów typu PC t.d. jest adresowany za pomoca litery z dwukropkiem, na przykład a:, b:, c:. Uzycie terminu t.d. jest analogiczne do stosowania wyrazu "tom" odnosząc się do ksiegozbioru. Zobacz tez strefa dyskowa, etykieta
Jak działa Termin Rozmyty:
Co to jest jednoznacznej interpretacji, uzywane glównie ze wzgledu na przydatnosc rynkowa ( komputery a ekonomia). T.r. to na przykład: koputeryzacja przedsiewziec, interfejs przyjazny, oprogramowanie przyjazne tom dyskowy co znaczy.
Jak działa Termin Nieprzekraczalny:
Co to jest limit czasu, gdzie musi zakonczyc się obsluga zdarzenia w systemie czasu rzeczywistego, jezeli mechanizm ten ma spelniac wymogi tom dyskowy krzyżówka.
Jak działa Triton:
Co to jest odmiana chipsetu tom dyskowy co to jest.
Jak działa Trwalosc:
Co to jest obowiązek nakladany na konsekwencje zatwierdzonej transakcji. By zagwarantowac t. zmian wprowadzonych poprzez zatwierdzona transakcje, wyniki transakcji przechowuje się w pamieci trwalej; 2 tom dyskowy słownik.
Jak działa True:
Co to jest z angielskiego prawda , konwencjonalna nazwa stalej boolowskiej, użytkowana w jezykach programowania. Zobacz tez false, algebra Boole'a tom dyskowy czym jest.

Czym jest Dyskowy Tom znaczenie w Słownik programisty T .