Słownik Tanenbaum, A. co to jest? Do czego służy Holandia), specjalista w zakresie mechanizmów.

Czy przydatne?

Co to jest Tanenbaum, A.

Co to jest TANENBAUM, A.: Andrew S. Tanenbaum, prof. Uniwersytetu Vrije w Amsterdamie (Holandia), specjalista w zakresie mechanizmów operacyjnych, sieci komputerowych i mechanizmów rozproszonych, artysta edukacyjnego uniksowego mechanizmu operacyjnego Minix, szef zespolu, który opracowal nowatorski, rozproszony mechanizm operacyjny Amoeba, autor poczytnych ksiazek z dziedziny mechanizmów operacyjnych i sieci komputerowych, dostepnych takze w języku polskim. Zobacz tez Silberschatz
Jak działa Tabela:
Co to jest 1. plik bazy danych w formie wykazu rekordów; 2. tradycyjna nazwa stronicy arkusza kalkulacyjnego. Zobacz tez tablica tanenbaum, a. co znaczy.
Jak działa TAG:
Co to jest tekstu dla komputerów osobistych, zyskal duza popularnosc przed upowszechnieniem edytora Word. Charakterystyczne cechy: mozliwosc strukturalizacji plików, uzywania slownika ortograficznego i slownika tanenbaum, a. krzyżówka.
Jak działa t1, t3:
Co to jest standardy laczy telefonicznych użytkowane do budowy sieci ISDN. Szerokosc pasma T1 wynosi 1544 Mb/s, a T3 - 44736 Mb/s tanenbaum, a. co to jest.
Jak działa Test:
Co to jest dane albo program sluzace do sprawdzania dzialania programu albo urzadzenia sprzetowego. Zobacz tez testowanie, zbiór testów tanenbaum, a. słownik.
Jak działa Teoria Masowej Obslugi:
Co to jest modelowanie s y s t e m ó w m a s o w e j o b s l u g i, jest to takich, gdzie wystepuje duza liczba losowych zamówien, co odzwierciedla sytuacje obciazen serwerów i procesorów. Sredni czas miedzy tanenbaum, a. czym jest.

Czym jest A Tanenbaum znaczenie w Słownik programisty T .