Słownik sztuczna inteligencja co to jest? Do czego służy wyposazeni Ä komputerów w mozliwosc.

Czy przydatne?

Co to jest sztuczna inteligencja

Co to jest SZTUCZNA INTELIGENCJA: oprogramowanie i rozwiazania sprzetowe zmierzajace do wyposazeni Ä komputerów w mozliwosc samodzielnego rozwiazywania problemów, dla których nie jest znan Ä algorytm. Mechanizmy s.i. nasladuja techniki opanowywania wiedzy i podejmowania ulepszanych decyzji (na przykład programy grajace w szachy). Eksperymentalne mechanizmy s.i. wykonuja calkowanie, dowodza nie wszystkich twierdzen z logiki, tlumacza z jezyków naturalnych, rozpoznaja obrazy, wspomagaja dzialania Ä bazach danych, steruja dzielem zniszczenia (pociski manewrujace). Wedlug nie wszystkich recenzji s.i. nalezy do kategori Ä terminów rozmytych. Zobacz tez Deep Blue, pocisk Tomahawk, rozpoznawanie obrazów
Jak działa Siec Systemowa:
Co to jest siec wewnetrzna procesorów zamontowanych w jednej obudowie; Ä wieloprocesor. Zobacz tez siec lokalna sztuczna inteligencja co znaczy.
Jak działa Scheduler [Zarg.]:
Co to jest 1. planista; 2. terminarz sztuczna inteligencja krzyżówka.
Jak działa System Wieloprocesorowy:
Co to jest mechanizm komputerowy zlozony z wiel Ä procesorów podlaczonych do wspólne Ä szyny i korzystajacych (co najmniej czesciowo) ze wspólnej pamieci. Zobacz tez wieloprocesor, pamiec dzielona sztuczna inteligencja co to jest.
Jak działa Socket 8:
Co to jest 387-otworow Ä gniazdo ZIF sluzace do mocowania n Ä plycie glówne Ä procesor Ä Pentium Pro. Zobacz tez Slot 1 sztuczna inteligencja słownik.
Jak działa Specyfikacja:
Co to jest okreslenie zadania do wykonania w formie oprogramowania, niezbedne do jego poprawnego zaprogramowania i do udowodnienia poprawnosci programu. Dobra s. wymaga wiedzy interdyscyplinarnej, zarówno z sztuczna inteligencja czym jest.

Czym jest Inteligencja Sztuczna znaczenie w Słownik programisty S .