Słownik system tolerujacy uszkodzenia co to jest? Do czego służy przewidywalny zaprzestaje.

Czy przydatne?

Co to jest system tolerujacy uszkodzenia

Co to jest SYSTEM TOLERUJACY USZKODZENIA: mechanizm, który potrafi wykryc uszkodzenia i lub w sposób przewidywalny zaprzestaje dzialania, lub je ukrywa, dzieki czemu uzytkownik s.t.u. nie dostrzeze zadnego defektu albo co najwyzej odczuje pewne pogorszenie jakosci swiadczonych uslug. Mechanizm nazywa się t o l e r u- j a c y m k u s z k o d z e n (k fault tolerant), jesli potrafi przetrwac uszkodzenia Ä skladowych i nadal spelniac własne zalozenia. S.t.u. buduje się w oparciu Änadmiarowosc i zwielokrotnienia sprzetowe i programowe. Zobacz tez lagodna degradacja, tolerowanie awarii, wada, mechanizm rozproszony
Jak działa Szyna:
Co to jest przewodów albo sciezek na plytc Ä obwodu drukowanego), którym droge do i Ä jednostki centralnej pokonuja sygnaly pochodzace od jednego albo wiekszej liczb Ä urzadzen zewnetrznych. (Urzadzenia moga system tolerujacy uszkodzenia co znaczy.
Jak działa Standaryzacja:
Co to jest którego celem jest opracowanie racjonalnego i akceptowanego poprzez umawiajace się strony rozwiazania w zakresie sprzetu (na przykład s. fizycznyc Ä laczy sieciowych) albo oprogramowania (na przykład system tolerujacy uszkodzenia krzyżówka.
Jak działa Szklana Skrzynka:
Co to jest dydaktycznej zaproponowanej prze Ä P. Nortona, bedaca antytez Ä czarnej skrzynki: rozumienie dzialania systemów sprzetowych i programowych pomaga w podejmowaniu rozsadnych decyzji dotyczacych system tolerujacy uszkodzenia co to jest.
Jak działa Slot [Zarg.]:
Co to jest 1. Ä zlacze, w szczególnosci wielostykow Ä gniazdo szczelinowe; 2. (abstrakcyjna) przegródka, na przykład Ä przegródka czasu system tolerujacy uszkodzenia słownik.
Jak działa Skretka:
Co to jest telefoniczny, zlozony z dwu izolowanych, splecionych ze soba przewodów miedzianych, użytkowany równiez do laczenia komputeró Ä sieci lokalnej. Nowsze rodzaje s. maja wiecej zyl i sa komunikacyjnie system tolerujacy uszkodzenia czym jest.

Czym jest Uszkodzenia Tolerujacy System znaczenie w Słownik programisty S .