Słownik spójnosc co to jest? Do czego służy mechanizmu z jednego stanu spójnego do innego stanu.

Czy przydatne?

Co to jest spójnosc

Co to jest SPÓJNOSC: 1. cech Ä transakcji polegajaca na przeprowadzaniu mechanizmu z jednego stanu spójnego do innego stanu spójnego; jesli na przykład w uslugach bankowych istniej Ä przedmiot "stan oddzialu", bedacy suma wszystkich kont, to rezultat uzyskiwany prze Ä klientów wykonujacych operacje wprost na tym obiekcie musi byc zawsze równy wynikowi obliczenia sumy pieniedzy w oddziale poprzez odwolywanie się po kolei do poszczególnych kont; 2. problem utrzymywania jednolitej zawartosci wielu pamieci aktualizowanych w systemie, na przykład zgodnosc Ä pamieci podrecznej i podstawowej, albo wielu pamieci wystepujacych Ä systemach rozproszonych; s. s c i s l a ( strict consistency), definiowana jako gwarancja, ze kazde czytanie komórki x zwraca wartosc zapamietana poprzez ostatnia operacje zapisujaca x, choc intuicyjnie naturalna, jest praktycznie nieosiagalna, totez istnieje sporo oslabionyc Ä modeli spójnosci, zmuszajacych osoby programujace do brania pod uwage wielu ograniczen; 3. cech Ä grafu spójnego: wystepowani Ä drogi miedzy kazda par Ä wierzcholków Ä grafie nieskierowanym. Zobacz tez ACID, rozproszona pamiec dzielona, zwielokrotnianie, ziarnistosc, uniewaznienie
Jak działa Szyna Standardowa:
Co to jest miedzynarodowych okreslajacych poziom mechaniczny, elektryczny i logiczny przedmiotów laczacych urzadzenia komputerowe, pomiarowe i sterujace, obejmujacy między innymi takie standardy, jak: Ä IEEE spójnosc co znaczy.
Jak działa Sklad Komputerowy:
Co to jest 1. Ä DTP; 2. Ä typografia komputerowa spójnosc krzyżówka.
Jak działa Semantyka Kopii:
Co to jest wersja danych zapisana poprzez Ä aplikacje na dysku bedzie wersja z chwili odwolania się poprzez aplikacje do mechanizmu, niezaleznie od żadnych pózniejszych zmian w Ä buforze aplikacji. S.k. osiaga spójnosc co to jest.
Jak działa Siec ATM:
Co to jest zastosowano tryb przekazywania asynchronicznego Ä ATM. W spółka akcyjna stosuje się metode przesylania nazywana r e t r a n- s m i t o w a n i e m k o m ó r e k (cell- -relay), zaprojektowana do spójnosc słownik.
Jak działa Sieci Neuronowe:
Co to jest zmierzajacych do symulowania za pomoca komputerów pracy mózgu. S.n. ogniskuja się na dzialaniach pojedynczych komórek mózgowych - neuronów. Zasadnicza róznica miedzy dzialaniem Ä sieci komputerowych spójnosc czym jest.

Czym jest Spójnosc znaczenie w Słownik programisty S .