Słownik slowo zarezerwowane co to jest? Do czego służy fragment o znaczeniu okreslonym Ä definicji.

Czy przydatne?

Co to jest slowo zarezerwowane

Co to jest SLOWO ZAREZERWOWANE: slowo (najczesciej pochodzenia angielskiego) albo jego fragment o znaczeniu okreslonym Ä definicji jezyka programowania, któremu nie mozna w programie nadac innego sensu. Przyklady s.z.: begin, end, for, if, integer, int, float, record, structure. Zestaw s.z. zalezy od jezyka programowania: begin jest s.z. w jezyku Pascal, ale bez znaczenia w jezyku C; int jest s.z. okreslajacy Ä typ calkowity w jezyku C, z kolei jego przykładem w jezyku Pascal jest s.z. integer. Zobacz tez slowo najważniejsze
Jak działa SOH:
Co to jest nazw Ä znaku rozpoznawanego jako p o c z a t e k n a- g l ó w k Ä pakietu sieciowego. Zobacz tez pakiet Ethernet slowo zarezerwowane co znaczy.
Jak działa System MS-DOS:
Co to jest mechanizm operacyjny przygotowany dl Ä komputerów osobistych typu IBM PC. Powstal wskutek pospiesznej przeróbki mechanizmu Q-DOS (Quick and Dirty Operating Mechanizm), pokrewnego Ä systemem CP/M slowo zarezerwowane krzyżówka.
Jak działa Szerokosc Pasma:
Co to jest czestotliwosci przydzielon Ä laczu komunikacyjnemu albo systemowi, równy róznicy miedzy najwieksza i najmniejsza czestotliwoscia pasma. 2. przepustowosc lacza komunikacyjnego; max. liczba bitów slowo zarezerwowane co to jest.
Jak działa Skrót Mnemoniczny:
Co to jest majaca ulatwiac zapamietanie nazwy w pelnym brzmieniu, na przykład nazwa ADN uzyta jako okresleni Ä rozkazu dodawania (addition) Ä asemblerze, eof jako skrót wyrazów end of file (koniec pliku) i tym slowo zarezerwowane słownik.
Jak działa Sklad Komputerowy:
Co to jest 1. Ä DTP; 2. Ä typografia komputerowa slowo zarezerwowane czym jest.

Czym jest Zarezerwowane Slowo znaczenie w Słownik programisty S .